Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

E-vielas

Kā orientēties E vielu labirintos

Latvijā ar likumdošanu ir atļauts izmantot vairāk nekā 300 pārtikas piedevas jeb E vielas pārtikas produktu ražošanā. Vai tās ir vajadzīgas mūsu organismam? Vai labāk nebūtu izvēlēties produktus bez nevajadzīgiem produktu uzlabotājiem?

Izglītojoša projekta „LASI, pirms ĒD” ietvaros kopā ar ārstu, uztura speciālistu un pārtikas tehnologu līdzdalību izveidots E vielu jeb pārtikas piedevu špikeris (saite uz visu e-vielu aprakstu).

Lasīt tālāk...

E-vielas un marķējums - pilns saraksts

Kopā ar ārstiem un uztura speciālistiem esam izveidojuši E-vielu špikeri ar pārtikas piedevām, no kurām nav iemesla baidīties. Jāuzsver, ka sarakstā esošās E-vielas ES institūcijās un MK noteikumos ir atļautas un atzītas par drošām. Tomēr mūsu katra paša izvēle, vai tās lietot uzturā, vai nē. Zaļa krāsā iekrāsotas E-vielas, kuras ārsti un uztura speciālisti komentējuši, kā nekaitīgas veselībai. Mēs joprojām turpinām pilnveidot E-vielu špikeri, tādēļ aicinām arī Jūs sūtīt mums savus ieteikumus.

Lasīt tālāk...

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi