Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Cilmes šūnu banka

Kontakti:
tālr. 80008787, 67299160,
00-24 tālr. 29360706
info@nabassaite.lv
www.nabassaite.lv
Adrese:
Rīga,
Brīvības iela 155/11
Cilmes šūnu iegūšana, atdalīšana un glabāšana

NABASSAITES ASINIS UN CILMES ŠŪNAS
„Nabassaites asinis" ir asiņu daudzums, kas pēc bērniņa dzimšanas un nabassaites pārgriešanas paliek placentā un nabassaitē. Šīs asinis satur vērtīgas šūnas - cilmes šūnas.

KĀPĒC NABASSAITES ASINIS IR TIK VĒRTĪGAS?
Nabassaites cilmes šūnām piemīt īpašība atjaunot organisma bojāgājušās šūnas. Pašreiz cilmes šūnas tiek izmantotas vairāk nekā 70 asins ļaundabīgo slimību, ļaundabīgo audzēju un citu problēmu ārstēšanā. Klīniskā praksē tiek ieviestas imūnterapijas un gēnu terapijas metodes, kurās tiek izmantotas cilmes šūnas. Cilmes šūnu īpašības daudzu grūtu slimību gadījumos dod iespēju uzsākt bērna ārstēšanu savlaicīgi. Svarīgi ir arī tas, ka šīs šūnas ir vienīgās, kuru paņemšana nerada risku vai diskomforta sajūtu nedz mātei, nedz jaundzimušajam, kā arī neskar ētiskos vai reliģiju saistītos jautājumus.

SIA„CILMES ŠŪNU BANKAS "PIEDĀVĀJUMS
Mēs piedāvājam topošajiem vecākiem paņemt asinis no nabassaites dzemdību laikā, cilmes šūnu atdalīšanu, cilmes šūnu sasaldēšanu un ilgstošu uzglabāšanu šķidrā slāpekļa tvaikos, līdz brīdim, kad tās būs nepieciešamas bērnam vai viņa ģimenes locekļiem.
Izvēloties šo pakalpojumu, topošajiem vecākiem jāsazinās ar SIA «Cilmes šūnu banku" un jānoslēdz līgums.
Nabassaites asins paņemšana ir iespējama visā Latvijas teritorijā. Asins paņemšanu veic apmācīts personāls vai mūsu speciālists. Mēs strādājam 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Paņemtās asinis nekavējoties ar kurjera palīdzību tiek nogādātas laboratorijā, kur tiek pārbaudītas un apstrādātas 12 - 48 stundu laikā kopš bērna piedzimšanas.
Uzglabāšanas laiks šūnām ir beztermiņa. Izdevumus, kas saistīti ar cilmes šūnu saglabāšanu sedz bērna vecāki, bet depozīts ar cilmes šūnām piederēs bērnam visas viņa dzīves garumā.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi