Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Mīti un patiesība par plastisko ķirurģiju un finansēm

Plastiskā ķirurģija attīstās ļoti strauji, tāpēc plaši sastopami arī dažādi mīti. Vieniem plastiskā ķirurģija ir “aizliegts auglis”, kuru nekādā gadījumā nedrīkst izmantot. Citiem tā nozīmē efektīvu veidu, kā uzlabot izskatu vai attālināt vecumdienās.

Daļai sabiedrībā izplatītās informācijas ir zinātnisks pamatojums, bet netrūkst arī puspatiesību un pat  pilnīgu izdomājumu. Viens no izplatītākajiem un arī nepatiesākajiem ir mīts, ka plastiskās vai estētiskās ķirurģijas pakalpojumus izmanto tikai tie, kuri cieš no kāda kompleksa un ir hroniski neapmierināti ar savu izskatu.

Iemesli un mērķi – ļoti dažādi

Statistika liecina, ka plastisko operāciju iemesli ir ļoti dažādi. Piemēram, sievietes vēlas ātrāk un efektīvāk atgūt formu pēc grūtniecības un dzemdībām, atbrīvoties no pirmajām novecošanas pazīmēm, tāpat ir daudz medicīnisku indikāciju. Ļoti nopietns motīvs – publiska profesija un objektīva nepieciešamība vienmēr izskatīties labi.

Cilvēki pamatoti meklē plastikas ķirurgu palīdzību, kad dažādu iemeslu dēļ noslīdējuši plakstiņi – var būt pat tā, ka grūti atvērst acis. Rinoplastiku veic ne tikai tāpēc, lai uzlabotu deguna formu, bet arī elpošanas atvieglošanai un traumu seku novēršanai.

Cenas pieejamākas nekā pieņemts uzskatīt

Viens no mītiem par plastiskajām operācijām saistīts arī ar to izmaksām, kas, kā daudzi uzskata, “parastam mirstīgajam” ir pārāk augstas. Tomēr cenu diapazons ir ļoti plašs, tāpat iespējams plastiskās operācijas veikt pakāpeniski un pa posmiem, sadalot arī nepieciešamos līdzekļus.

Tāpat praktiski visas klīnikas sadarbojas ar dažādām kredītiestādēm, kas ļauj sadalīt izmaksas vēl mazākos maksājumos ilgākā laika posmā. Meklējot izdevīgākos risinājumus kredītam (ja tāds nepieciešams), vērts pievērst uzmanību zemākajām procentu likmēm vai arī īpašiem piedāvājumiem, kas ļaus ļoti jūtami samazināt izdevumus, uzsver Sortter kredītu salīdzināšanas servisa eksperti.

Sortter būs lietderīgs palīgs finanšu pratības un citos aktuālos jautājumos, vairāk var meklēt blogā šeit

Ieteicamais vecums katrai operācijai

Plastiskās operācijas dažādu iemeslu dēļ izvēlas veikt arvien jaunāki cilvēki, un tās nebūt nav vienmēr saistītas ar centieniem uzlabot izskatu vai saglabāt jaunību ilgāk, liecina par dažādām pasaules valstīm apkopotā informācija.

Katrai operācijai ir ieteicamais vecums: piemēram, otoplastika (ausu korekcijas operācija) notiek no septiņu gadu vecuma, ņemot vērā arī medicīniskas indikācijas, bet rinoplastika un mammoplastika parasti pieejamas no 18 gadu vecuma.

Saudzīgas metodes ļauj izvairīties no rētām

Mūsdienās praktiski var aizmirst par rētu un saaugumu veidošanos pēc plastiskajām operācijām. Speciālisti piedāvā mazinvazīvas un saudzīgas metodes, pēc kurām nepieciešams vien minimāls atlabšanas process.

Lai arī katra cilvēka organisms atšķirīgi reaģē uz ķirurģiskām manipulācijām, modernā estētiskā ķirurģija sarētojumu riskus samazina līdz minimumam, tostarp sejas plastikai izmantojot īpašus pavedienus: daļa no tiem ar laiku uzsūcas, bet daži paliek uz visiem laikiem, nostiprinot dabisko sejas formu.

Tādējādi var secināt, ka lēmumu par plastisko ķirurģiju katrs cilvēks var pieņemt, vadoties pēc savām vēlmēm un sajūtām, ja vien nav nopietnu medicīnisko indikāciju, kas padarītu ķirurģisku iejaukšanos par ļoti ieteicamu.

 

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi