Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Grūtniecība un skaistums. Skaistumkopšana 9 mēnešu garumā

Lielākajai daļai sieviešu skaistums ir viens no galvenajiem faktoriem savā pašpārliecībā. Nagiem, matiem, ādai jābūt koptiem, un šeit skaistā dzimuma pārstāvēm talkā nāks dažādu kosmetoloģijas jomu un estētiskās medicīnas speciālisti. Tomēr grūtniecības periodā daudzas sievietes izvairās no skaistumkopšanas salonu un kosmetoloģijas kabinetu apmeklējuma, baidoties kaitēt savam bērnam. Daudzas procedūras patiešām nav ieteicamas grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām. Taču skaistumkopšanas saloni un klīnikas piedāvā visai plašu procedūru, kosmētikas līdzekļu spektru un rekomendācijas tieši grūtniecēm.

Galvenās problēmas

Lielākā daļa sieviešu grūtniecības laikā novērojušas, ka viņu ādas stāvoklis būtiski pasliktinās – parādās nieze, sausums, paaugstināts ādas jutīgums, izsitumi apkārt mutei un uz zoda, grumbiņas. Ādas stāvokļa izmaiņas ir saistītas ar hormonālā fona svārstībām un paaugstinātu alerģiju pret daudziem kosmētikas līdzekļiem un pārtikas produktiem. Tāpat grūtniecēm un ar krūti barojošām māmiņām mūžīgās problēmas sagādā strijas, ādas pigmentācija un kāju tūska.

Vai šo problēmu risināšanai ir vērts griezties pie kosmetologa?

Atbilde ir viennozīmīga: ir vērts. Grūtniecei sev jāizvēlas prasmīgs kosmetologs, iepriekš konsultējoties ar savu ginekologu. Kosmetoloģijas speciālistam jābūt attiecīgajai pieredzei, jo viņš uzņemas atbildību ne tikai par grūtnieces skaistuma saglabāšanu, bet arī par viņas nākamo bērnu.

Kosmetologam jāpievērš uzmanība ne tikai uz fizisko, bet arī emocionālo stāvokli, jo grūtniecības periodā sieviete ir pakļauta depresijai, garastāvokļa maiņai, dažādām bailēm un pat panikas lēkmēm. Šī iemesla dēļ ir svarīgi uzticēties speciālistam, kurš ne tikai ieteiks vajadzīgās procedūras un kosmētikas produktus, bet arī palīdzēs grūtniecei atslābināties un aizmirst par ikdienas rūpēm.

Tikai speciālists ar analīžu palīdzību var noteikt dažādu ādas problēmu patieso iemeslu. Grūtniecības laikā pašārstēšanās ir ļoti bīstama, jo nepareizi izvēlēta ārstēšana ne tikai nepalīdzēs uzlabot ādas stāvokli, bet var kaitēt arī bērnam.

Kādas procedūras grūtniecēm ir vissvarīgākās?

Ņemot vērā sievietes paaugstināto stresu un trauksmi bērna iznēsāšanas laikā, viena no svarīgākajām procedūrām ir relaksējošās procedūras, piemēram, dažādas masāžas vai ūdens procedūras. Diemžēl dažas no tām grūtniecēm nav ieteicamas, bet pieredzējis speciālists varēs ieteikt tieši tās procedūras, kuras grūtniecei palīdzēs un nekaitēs viņas veselībai.

Lasīt tālāk protālā intensa.pro :  https://intensa.pro/raksts/beremenna-i-prekrasna-ukhod-za-krasotoi-na-protiazhenii-9-mesiatsev/
Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi