Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Semināri

Seminārs par miegu un tā traucējumiem – 29. novembrī

Mēneša otrais seminārs noritēs 29. novembrī, un tas būs veltīts miega tematam. Seminārā par miega traucējumiem pastāstīs psihiatre-psihoterapeite Dr.Sandra Pūce, bet par farmaceitisko aprūpi miega traucējumu gadījumā runās „BENU Aptieku” farmaceite Iveta Zicāne. Seminārs notiks Vislatvijas kampaņas „Par labu miegu” ietvaros, lai pievērstu sabiedrības uzmanību kvalitatīva miega nozīmei cilvēka veselībā. Tāpat kampaņas ietvaros ikvienam ir iespēja piedalīties arī īpašā – gultas - izlozē.

Arī šomēnes turpinās februārī aizsāktais lekciju cikls „BENU veselības un skaistuma akadēmija”. Cikla ietvaros interesenti aicināti bez maksas* apmeklēt lekcijas un noklausīties veselības nozarē atzītu speciālistu stāstījumus par aktuāliem veselības jautājumiem. Novembrī semināri veltīti cukura diabētam un miega veselībai.

Semināra norises vieta ir viesnīca „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Semināri sāksies plkst. 18.00 un ilgs līdz plkst. 20.00. Interesenti aicināti savu dalību semināram pieteikt, zvanot pa tālruni 67067850.

*BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus bez maksas aicināts noklausīties ikviens interesents, kura īpašumā ir BENU lojalitātes karte. Savukārt tiem, kuriem kartes vēl nav, iespējams bez maksas to saņemt pirms semināra. Plašāka informācija par gaidāmajiem semināriem meklējama šeit: www.benu.lv/benuakademija.

Bezmaksas lekciju cikls „BENU veselības un skaistuma akadēmija” ir daļa no plašāk īstenota BENU aptieku projekta „BENU akadēmija”. Tā ietvaros tiek uzsākta arī programma „BENU veiksmes akadēmija”, kuras mērķis ir BENU aptieku farmaceitiem sniegt iespēju celt savu profesionālo kvalifikāciju un farmaceitisko aprūpi kopumā, kā arī programma „BENU nākotnes akadēmija”, kas izveidota, lai popularizētu farmaceita profesiju skolēnu un topošo farmaceitu vidū.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi