Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Semināri

Semināri

Atrodi digitālo risinājumu un savu tehnoloģiju partneri “RIGA COMM 2020”!

Jau 15. un 16. oktobrī IT un biznesa nozares profesionāļi un interesenti tiksies “RIGA COMM 2020” Ķīpsalā, kur resursu, dokumentu, personālvadības un drošības sistēmu izstrādātāji un piegādātāji, mākoņpakalpojumu, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzēji, web risinājumu un mobilo aplikāciju veidotāji, kā arī IKT produktu ražotāji prezentēs gan gatavus, gan individualizētus risinājumus dažādu nozaru uzņēmumiem, pašvaldību iestādēm un organizācijām. Abās pasākuma dienās noderīgu informāciju un citu pieredzi Latvijas un eksporta tirgos varēs uzzināt sešās konferencēs.

Lasīt tālāk...

ZAĻO SARUNU SKATUVE

Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve

27. un 28. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve, kas piedāvās zaļo zīmolu un uzņēmumu prezentācijas, videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, kā arī izglītojošu un aizraujošu ekspertu diskusijas veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmējiem un speciālistiem.

Pasākuma mērķis ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā un popularizēt zaļu, veselīgu dzīvesveidu. Tādēļ “Green Expo Riga 2019” uzmanības centrā būs uzņēmumu un cilvēku personīgā rīcība, izvēloties videi un cilvēkiem draudzīgus produktus un pakalpojumus. 

Lasīt tālāk...

Vai Latvija spēs ierobežot gripu un mātes un bērna mirstību!?

Lai arī gripa katru gadu kļūst par vairāku hronisku slimnieku, bērnu un pat grūtnieču nāves cēloni – Latvijā vēl aizvien nepamatoti zems ir cilvēku vakcinēšanās paradums, kuru mediķu uzskata par visefektīvāko šī, mūžam mainīgā un viltīgā, vīrusa ierobežošanu.  Salīdzinot ar Rietumvalstu pieredzi,  Latvijā pastāv viena no nepiedodami  greizām sakarībām starp zemāko pret gripas vakcinēšanās tradīciju un iedzīvotāju saslimšanu/mirstību – slimībai, kuru varam ierobežot!

Tādēļ, vēl pirms kārtējās sezonālās gripas sezonas iestāšanās, Pasaules Veselības Organizācijas (PVO) Latvijas pārstāvniecība sadarbībā ar Veselības ministriju, Slimību profilakses un kontroles centru un Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju,  aicina reģionālo un nacionālo laikrakstu un elektronisko mediju žurnālistus uz  preses brokastīm/ mītu graušanas semināru par gripas ierobežošanu, trešdien, 2016.gada 30. novembrī, Rīgas Dzemdību nama konferenču zālē plkst.9.30 – 12.30.

Lasīt tālāk...

Decembrī aicina izglītoties par pirmssvētku stresu un izdegšanas sindromu

Decembris ir pirmssvētku laiks, kas atnes ne vien daudz priecīgu brīžu, bet arī uztraukumus un stresu. Tieši tāpēc šajā mēnesī visi interesenti aicināti apmeklēt „BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas lekciju* par pirmssvētku stresu un izdegšanas sindromu.

Nenoliedzami, ka pirmssvētku laikā cilvēki izjūt daudz pozitīvu emociju. Vienlaikus šis laiks sev līdzi nes arī stresu, nemieru un raizes. Cilvēkiem raizes šajā laikā nes gan laika trūkums, jo gada beigas bieži vien ir īpaši noslogotas darbā, gan arī rūpes par svētku dāvanu iegādi, u.t.t. Diemžēl šie pirmssvētku laikam raksturīgie satraukumi cilvēkos rada paaugstinātu stresu, kas var novest pat pie izdegšanas sindroma un miega traucējumiem.

Lasīt tālāk...

Izdevuma “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem” atvēršanas svētki

Skaudrā patiesība apliecina, ka Latvijā no insulta ik dienu mirst 2,5 cilvēki. Lai palīdzētu tiem pacientiem, kuri pārcietuši insultu un turpina ārstēties mājas apstākļos, četras medicīnas māsas sadarbībā ar biedrību “Inko Centrs”, apkopojušas savā ikdienas darbā gūto pieredzi un izveidojušas izglītojošu materiālu insulta pacientiem “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem”, kurā norādīta informācija, kā ikdienā sniegt palīdzību cilvēkiem, kuri ārstējas no insulta izraisītajām sekām.

Diemžēl laiku, cik ātri norisinās atlabšana no insulta, ir grūti progonzēt, tomēr pieņemts uzskatīt, ka seši mēneši ir atskaites posms, kad iespējams izvērtēt, kuras no funkcijām cilvēkam, kurš pārcietis insultu atjaunosies un kuras ne. Lai arī labo piemēru, kad cilvēki atgriežas darbā vai vismaz atgūst spējas par sevi parūpēties, ir daudz,  nozīmīga loma pacientu atlabšanas procesā ir tuvinieku sniegtajam atbalstam.

Lasīt tālāk...

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi