Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Pret kakla sāpēm izvēlēties tabletes vai sprejus?

Kakla iekaisuma gadījumā saslimušajam visnepatīkamākās bez šaubām ir infekcijas izraisītās sāpes. Tās neļauj gulēt, klepošana ir sāpīga un slimnieka pašsajūtu lielā mērā nosaka tieši šīs sāpes. Arī dažādi reklāmas materiāli un informācijas lapas fokusējas tieši uz saslimšanas izraisīto sāpju novēršanu.

 


Taču nevajadzētu aizmirst, ka sāpes ir tikai organisma reakcija uz iekaisuma izraisīto kairinājumu. Līdz ar to, tiekot vaļā no sāpēm nebūt nav teikts, ka slimnieks būs atbrīvojies arī no iekaisuma. Tāpēc, pirms izvēlēties zāles kakla iekaisuma ārstēšanai, vajadzētu rūpīgi izvērtēt plašo aptiekās un veikalos pieejamo produktu klāstu.


Tā kā kakla iekaisums vairumā gadījumu ir vīrusu izraisīts (visbiežāk vainojamie ir adenovīruss un rinovīruss), tad ārstēšanā nav vajadzīgs lietot antibiotikas. Tomēr neaizmirstiet, ka kakla sāpes var būt simptoms arī daudz nopietnākai, baktēriju izraisītai saslimšanai, kur neiztikt bez ārsta iejaukšanās! Augu valsts mums piedāvā bagātīgu spektru vieglas saslimšanas ārstēšanai un sāpju noņemšanai. Tabletēs un aerosolos augu valsts produkti tiek izmantoti ļoti koncentrētā veidā, tādejādi samazinot lietojamo devu līdz minimumam (izdzert dienā 4 litrus ārstnieciskas tējas būs pa spēkam tikai rūdītiem alus dzērājiem!).

Papētot lielu daļu piedāvāto tablešu lietošanas instrukcijas, uzreiz redzams, ka uzsvars tiek likts nevis uz ārstēšanu, bet tikai uz sāpju noņemšanu, vīrusu iznīdēšanu atstājot paša organisma ziņā. Taču, ja cilvēks ir novājināts, fiziski vai garīgi noguris, tad organisma imūnsistēmai ir grūti tikt galā ar šiem vīrusiem, līdz ar to tabletes var izrādīties tikai simptomu apslāpētājas. Turklāt tabletes, izšķīstot mutes dobumā, nepārklāj rīkles aizmugurējo sienu, kur vairojas kaitīgie mikroorganismi, līdz ar to efekts ir ļoti īslaicīgs.


Cita dabīgo ārstniecības līdzekļu forma ir aerosoli. To iedarbība ir krietni efektīgāka vairāku iemeslu dēļ. Aerosols veido aizmugurējo rīkles sienu noklājošu kārtiņu, kas neļauj mikroorganismiem savairoties un tā iedarbības ilgums ir krietni ilgāks nekā tabletēm.

 

Citi raksti par šo tēmu

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi