Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Kontracepcija

Veselīga un droša kontracepcija

Voldemārs Lejiņš

Visam savs laiks. Arī jautājumiem. Trīs gadu vecumā bērns nemulsdams paprasa: “Kā rodas bērni? Kā es tiku māmiņas vēderā?”, bet piecpadsmit gadu vecumā gan meitenei, gan zēnam gribas zināt, ko darīt, lai bērni vēl nebūtu. Diemžēl tad šis jautājums pār lūpām veļas jau daudz smagāk. Un var gadīties, ka pusaudzis pareizo atbildi nemaz nesagaida. Brīnišķīgi, ja ir zinoši vecāki, kas spēj pastāstīt, kā izsargāties no grūtniecības. Var būt, ka atbildi uz šādu jautājumu iespējams uzzināt veselības mācības stundā skolā. Tomēr daudziem vienīgais izziņas līdzeklis ir žurnāls.

Lasīt tālāk...

Kā mīlēt un izsargāties no grūtniecības?

Astrīda Irāne

Mīlestības seku jautājums ir mūžsens. Par sekām domājot, pēc dzimumakta dejotas mežonīgas dejas un pirms tā lietotas dažādas zālītes. Mūsu dienās jaunām sievietēm (it sevišķi nedzemdējušām) kā vienīgo drošo un nekaitīgo kontraceptīvo līdzekli var piedāvāt hormonālo perorālo kontracepciju.

Lasīt tālāk...

Citi raksti par šo tēmu

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi