Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Svenata

Kontakti:
tālr. 67379889,
mob. 29249165,
fakss. 67371622
info@svenata.lv www.svenata.lv
Adrese:
Rīga,
Brīvības 103-23a,
LV-1011
Zobārstniecības pakalpojumi
Zobārstniecības centrs Brīvības ielā 103 tika atvērts 2000.gada maijā. Veidojot centru tika ņemta vērā mūsu privātās zobārstniecības klīnikas 15 gadu ilgā darba pieredze. Centrā strādā augsti kvalificēti, pieredzējuši speciālisti, te uzstādītas vienas no modernākajām zobārstniecības iekārtām.
Pielietojot augsti efektīvas metodes, materiālus un tehnoloģijas, pacientam tiek sniegts pilns pakalpojumu klāsts zobu, žokļu un mutes dobuma profilaksē un ārstēšanā. Mūsu pacientiem piedāvājam profesionālo higiēnu, zobu balināšanu, plombēšanu un restaurāciju, sakņu kanālu ārstēšanu, mutes dobuma ambulatoro ķirurģija, tajā skaitā - periodontītu ķirurģiskās ārstēšanas metodes un implantāciju.
Īpaša uzmanība tiek pievērsta bērnu stomatoloģijai. Tajā skaitā mēs
piedāvājam speciālo ortodontisko programmu (sakodiena labošana). Starp citu šī programma ir efektīva ne tikai jaunajai paaudzei, bet arī pieaugušajiem.
Kopā ar mums ciešā sadarbībā strādā zobtehniskā laboratorija. Tas dod iespēju savlaicīgi un kvalitatīvi izgatavot jebkura veida zobu protēzes mūsu pacientiem.
Savā darbā mēs cenšamies savienot individuālu pieeju katram pacientam ar augsta līmeņa stomatoloģisko tehnoloģiju.
Mūsu mērķis ir augsta darba kvalitāte. Mums ir svarīgi, lai mūs apmeklētu ari pacientu bērni un mazbērni.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi