Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Strogonovs

Kontakti:
tālr. 67283122, 27702277
info@strogonovs.lv
www.strogonovs.lv
Adrese:
Rīga,
Marijas 8

Skaistumkopšanas salons

 

Skaistumkopšanas salons „Strogonovs” Rīgā, Marijas ielā 8- tā ir salona direktora, reklāmu ideju autora un friziera - stilista Igora Strogonova ilgi un rūpīgi pārdomātas ieceres realizācija.
Salons, kura akcents-interjers, atšķirīgs no citiem saloniem Rīgā. Plašās telpas un kabineti, kuri katrs pauž savu noskaņu, piedāvā iespēju klientiem justies vienlaicīgi komfortabli un omulīgi.
Salona uzgaidāmajā zālē atrodas plašs stends ar matu un ķermeņa kopšanas produktu klāsta piedāvājumu.
Salonā pieejamie pakalpojumi:
•    friziera pakalpojumi;
•    manikīra-pedikīra pakalpojumi, tai skaitā SPA procedūras, nagu lakošana ar GELISH un SHELLAC nagu lakām, gēla un biogēla nagu modelēšana;
•    kosmetologa pakalpojumi ar VALMONT, CARITA, THALGO un NATINUEL kosmētiku;
•    masiera pakalpojumi;
•    vizāžista pakalpojumi.
Šobrīd salonā iespējams iegādāties:
•    MARIA NILA,KERASTASE, SEBASTIAN, WELLA SP un CHI  matu kosmētiku;
•    CARITA, VALMONT, THALGO sejas un ķermeņa kosmētiku;
•    LCN nagu, roku un kāju kopšanas līdzekļus.
Dāvanu karti var iegādāties par summu sākot no 5 Ls un to var izmantot 12 mēnešu laikā no iegādes brīža.
Dāvanu karti var izmantot jebkuram salona pakalpojumam, kā arī matu, sejas un ķermeņa kopšanas produkta iegādei, kuri tiek piedāvāti salona „Strogonovs” pārdošanas stendā.

SIA „Strogonovs” – oficiālais MARIA NILA matu kosmētikas izplatītājs Baltijas valstīs.

Pēc ilgstošas MARIA NILA matu kosmētikas testēšanas salonā esam pārliecinājušies par Zviedrijā ražotās matu kosmētikas kvalitātes spēcīgākajām pusēm un izmantojam šo kosmētiku salonā darbam ar klientiem - matu krāsošanai, kopšanai un veidošanai, kā arī piedāvājam salonā iegādāties produktus, kas paredzēti klientiem ikdienas lietošanai mājas apstākļos.
MARIA NILA ir zviedru kompānijas „Laperle Haircare AB” labi pazīstamais profesionalās matu kosmētikas zīmols.
MARIA NILA ir ekskluzīvs un unikāls, vairāk kā 30 gadus krātas pieredzes, starptautisko kvalitātes standartu, modernāko tehnoloģiju, dabas bagātības un enerģijas apvienojums.
Radīts, lai apmierinātu jebkura indivīda atšķirīgās vajadzības, sākot ar matu kopšanas un fiksācijas, līdz matu krāsošanas un ilgviļņu veidošanas līdzekļiem.Neliels ieskats MARIA NILA profesionālajā matu kosmētikā:

-Maria Nila matu kopšanas produkti dod matiem nepieciešamās uzturvērtības;

-sastāva ziņā produktos maksimāli izmantotas dabīgas sastāvdaļas, piemēŗam, kondicionieri nesatur parabēnus;

-matu krāsas saudzējošas matiem, nesarežģītas pielietojuma ziņā, dod lielisku spīdumu matiem pat ilgstoši pēc krāsošanas;

-produkti satur kašmira zīdu, kas ir to formulas pamatā un kas viegli iekļūst matos, mīkstina un mitrina tos, padarot matus zīdaini gludus, veselīgus un spīdīgus;

-produkti satur arī NMF (Natural Moisturising Factor) – unikāls, dabīgs mitrinošu vielu sastāvs, kas ir identisks pašā cilvēka ķermenī esošo vielu sastāvam, tādējādi dabīga veidā atjauno nepieciešamo mitruma līmeni matos un galvas ādā;

-sastāvā kviešu proteīns un zīda proteīns, kuri stiprina matu kutikulu;

-matu kosmētika MARIA NILA radīta Zviedrijā, kur klimatiskie dabas apstākļi ir līdzīgāki mūsu Latvijas klimatiskajiem dabas apstākļiem, tādēļ tai ir priekšrocības attiecībā pret Latvijā ievesto matu kosmētiku no citām Eiropas valstīm ar siltāku klimatu - tā ir piemērotāka Baltijas valstu iedzīvotāju matu struktūrai.

Kā zināms, šobrīd arvien lielāka klientu daļa ir tendēta uz pēc iespējas dabīgākiem  produktiem, ko nodrošina MARIA NILA HAIRCARE matu kopšanas  līnijas ORIGINAL, VOLUME, COLOUR, CURL, SCALP  un BLONDE. Matu veidošanai – STYLING un CREATOR līnijas. Jaunums – KOLORIT līnija krāsotu matu kopšanai un veidošanai, kā arī eļļas matu spīdumam.
 

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi