Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

BIOAPTA

  Kontakti:
 Tālr.:22005569; 67242500;
info@bioapta.lv
www.bioapta.lv
  Adrese:
Rīga,
Merķeļa iela 10-26,

Nosaukums „BIOAPTА” (latīņu valodā „adapta” nozīmē „atbilstošs”) atspoguļo „BIOAPTA” produktu būtību – tie ir hipoalerģiskie līdzekļi, kas uztur ādas fizioloģisko līdzsvaru un pH līmeni, kas savukārt veicina ādas veselību un cilvēka labsajūtu kopumā.

Atšķirībā no citiem kvalitatīviem ādas kopšanas līdzekļiem, „BIOAPTA” preparāti ne tikai nodrošina ādas tīrīšanu un barošanu, un sniedz ādai svaigu un gludu izskatu, bet tiem ir arī virkne būtisku priekšrocību, kas ļauj panākt ilgstošu efektu. To vidū ir ādas pretestības paaugstināšana pret ārējo faktoru iedarbību, tās dabisko aizsardzības un atjaunošanās mehānismu aktivizācija. „BIAOPTA” līdzekļi iedarbojas uz ādu kā uz veselu orgānu. Tie nemaskē problēmu, bet atjauno ādas struktūru, iedarbojoties uz tās šūnām un normalizējot to atjaunošanās procesu.

„BIOAPTА” piedāvā ādas kopšanas sistēmu, kas pamatota ar mūsdienu medicīnas principiem. Visi „BIOAPTA” līdzekļi ir izstrādāti, izmantojot jaunākās zināšanas, kas iegūtas klīnisko pētījumu rezultātā. Itālijas klīnisko dermatologu, farmaceitu un universitāšu zinātnieku, kuri nodarbojas ar ādas veselības jautājumiem, dalība „BIOAPTA” līdzekļu izstrādē ir ļāvusi izveidot kosmētikas līdzekļu līniju, ko ir ieteicams lietot kā ārstniecības un profilakses sistēmu ādas kopšanā un kurā ņemtas vērā ādas uzbūves un funkciju īpatnības, it īpaši jutīgai un problemātiskai ādai.

„BIOAPTА” līdzekļu lietošana nodrošina pareizu problemātiskas ādas kopšanu un novērš hronisku ādas saslimšanu saasināšanos. „BIOAPTA” līdzekļu pH līmenis ir atbilstošs ādas virsmas fizioloģiskajam skābju saturam. Tas nodrošina drošu aizsargbarjeras funkcionēšanu, un garantē augstu ādas tolerances līmeni.

„BIOAPTA” dermatokosmētiskos līdzekļus pacienti var lietot patstāvīgi vai tos izraksta ārsts kompleksās ārstniecības ietvaros papildus citiem ārstniecības līdzekļiem.

Sastāvs, ko raksturo hipoalerģisms un lieliska panesamība un, kas izstrādāts rūpīgas kvalitātes kontroles apstākļos visa ražošanas procesa laikā, padara „BIOAPTA” līdzekļu lietošanu derīgu visu vecuma grupu pacientiem, ieskaitot bērnus.

„BIOAPTA” līdzekļu augsto farmaceitisko kvalitāti nosaka to satura zinātniskā pamatotība, sastāvdaļu augstā kvalitāte, aktīvo komponentu terapeitiskā koncentrācija un stingrā kvalitātes kontrole visos ražošanas posmos.

Svarīgi pieminēt, ka „BIOAPTA” izstrādātāji, būdami farmaceiti, piemeklēja sastāvdaļas saviem produktiem, ņemot vērā nevis modes tendences, bet zinātniski pārbaudītus un pierādītus datus. Viņi nevadījās no mārketinga apsvērumiem, bet tiecās radīt patiesi efektīvus ādas kopšanas līdzekļus, kas saglabā tās veselību un jaunību.

„BIOAPTA” līdzekļu sastāvā ir augu eļļas ( olīvu, rīcina, sezama, saulespuķu, zemesriekstu un sojas eļļas, kā arī diedzētu kviešu un kukurūzas graudu eļļas) un augu ekstrakti (bišu maizes ekstrakts (Bee Pollen), mirres (Сommiphora mukul), savvaļas burkānu ekstrakts (Daucus Carota extract), velna naga (Martynia annua), burvju lazdas (Hamamelis virginiana), dzels asparāga (Ruscus aculeatus) ekstrakts), kuru efektivitāte ir zinātniski pierādīta, un daudz citu dabisku sastāvdaļu.

Visi augu ekstrakti, eļļas un citas „BIOAPTA” līdzekļu ražošanā izmantotās sastāvdaļas ir augtas kvalitātes komponenti, un tos izgatavo paši atzītākie Eiropas ražotāji.

„BIOAPTA sastāvā esošā ūdens attīrīšanai tiek izmatota reversās osmozes iekārta. Reversā osmoze šobrīd ir vismodernākā ūdens attīrīšanas tehnoloģija. Iegūtajam ūdenim ir unikāla tīrības pakāpe, un pēc attīrītā ūdens īpašībām tas ir līdzīgs seno ledāju kušanas rezultātā iegūtajam ūdenim, kas ir atzīts par ekoloģiski vistīrāko un noderīgāko cilvēkam.

Lai nodrošinātu produktu atbilstību kvalitātes standartiem uzņēmumā „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” kopš 2004. gada tiek īstenota kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar UNI EN ISO 9001:2008. Turklāt „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” laboratorijas ir sertificētas atbilstoši GMP (Good Manufacturing Practices for cosmetic products) standartam UNI EN ISO 22716:2008.


„BIOAPTА” līdzekļu galvenās priekšrocības:


• Saglabā un atjauno ādas dabisko aizsargbarjeru
• Novērš ādas slimību rašanos un esošo problēmu saasināšanos
• Var izmantot papildterapijai dažu ādas slimību gadījumos
• Noder jutīgas un problemātiskas ādas kopšanai
• Aizsargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās


Šobrīd „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” piedāvā sešas „BIOAPTA” līdzekļu līnijas, kurās ir iekļauti 48 produkti:

• Dermatoloģiskā līnija
• Matu kopšanas līdzekļu līnija
• Sejas kopšanas līdzekļu līnija
• Ķermeņa kopšanas līdzekļu līnija
• Pret saules aizsardzības līnijā
• Mutes dobuma higiēnas līnija

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi