Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Dr. Lūkina acu klīnika

Kontakti:
tālr. 67288180
info@acuklinika.lv
www.acuklinika.lv
Adrese:
Rīga,
Tērbatas iela 4,
LV-1050
Dr. Lūkina acu klīnikas pamatdarbība ir redzes korekcijas operācijas, kuras tiek veiktas ar LASIK, TRANS-EPI LASIK vai ar šobrīd jaunāko metodi – FEMTOLASIK. Šāda operācija ļauj atbrīvoties no briļļu vai kontaktlēcu lietošanas nepieciešamības dažu sekunžu laikā. Rezultāts ir tūlītējs – brilles vai kontaktlēcas vairs nav nepieciešamas.

Dr. Lūkina acu klīnikā veic:
•    plašas redzes pārbaudes (arī bērniem),
•    briļļu izrakstīšanu,
•    keratokonusa un citu acu slimību diagnostiku un ārstēšanu,
•    tīklenes patoloģiju diagnostiku un ārstēšanu,
•    redzes korekcijas operācijas ar lāzeru (Wavefront LASIK, FEMTOLASIK, TRANS-EPI LASIK),
•    kataraktas un glaukomas operācijas.

Dr. Lūkina acu klīnika savu darbu uzsāka 2003. gada nogalē, kad redzes korekcijas operācijas Latvijā vēl nebija guvušas popularitāti pacientu vidū. Pateicoties ārstu augstajai profesionalitātei, kā arī individuālai un sirsnīgai pieejai katra pacienta vēlmēm un vajadzībām, klīnikā veiktas jau vairāk kā 7000 redzes korekcijas operāciju pacientiem ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm. Dr. Lūkina acu klīnikā strādā pieredzējuši acu ķirurgi, oftalmologi, lāzeroftalmologi un optometristi, kas, neapšaubāmi, ir vieni no labākajiem nozares pārstāvjiem Latvijā. Dr. Lūkina acu klīnika var lepoties ar ekskluzīvu aprīkojumu – redzes korekcijas operācijas tiek veiktas ar šobrīd pasaulē ātrāko ekscīmertipa lāzeru Concerto, kas ir vienīgais visā Baltijas reģionā.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi