Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

6.-12.augusts

6. un 7.augusts, Mēness Dvīņu zīmē, dinamiskas dienas, pieaugs fiziskā enerģija, darbība. Vairāk laiku pavadīsi sabiedriskos notikumos, attiecīgi uztura izvēle būs diezgan haotiska. Šajās dienās barīgas vielu pārstrādes orgāni strādās ļoti labi, taču vērts pasekot līdzi vitamīnu un uzturvielu apjomam. Var ārsēt aknas, žultspūsli. 8. un 9.augustā Mēness Vēzī, turpinās emocionāli nervozs fons, īpaši nepatīkami tas atsauksies uz jaunajām māmiņām, kas bērnu baro ar krūti. Vērts pārbaudīt limfātiskās sistēmas darbību. 10.augustā Mēness Lauvas zīmē. Tuvojoties mēness cikla maiņai jūtīga kļūs sirdsdarbība, biežāki galvas reiboņi un spiedoša sajūta uz acīm.

11.08.- 18.08 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība. 11.augustā Jauna mēness enerģija Lauvas zīmē darīs tramīgus tos, kuri biežāk kā citi ķer pie sirds. Smagnēja sirds darbība, biežākas aizdusas un sirds ritma traucējumi. Jāievēro mērens dienas režīms, jāizvairās no lielas fiziskas slodzes. 12. un 13.augustā ar Mēnesi Jaunavas zīmē organisms būs pateicīgs par vieglāku pārtikas izvēli. Uzturā var lietot vairāk šķidruma, tas palīdzēs atbrīvoties no sārņeim. Šajās dienās var ārstēt kāju vēnas, apmeklēt fizikālās terapijas ķermeņa lejasdaļai. Jāizvairās no ķirurģiskām manipulācijām gremošanas orgānos.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi