Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

4.-10.jūnijs

4. un 5.jūnijā Mēness Ūdensvīrā, var būt sajūta, ka asinsrite griežas divtik straujāk, kā ierasts, vairāk prasīsies aktīvas darbības un ķermenis to arī viegli pieņems. Jūtīgas locītavas, īpaši potītes. Pie nepārdomātas slodzes, palielinās locītavu traumatisma risks.

06.06 - 12.06 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.
6. un 7.jūnijā dilstošs Mēness Zivju zīmē. Jūtīga āda, tā ātri reaģēs gan uz dažādiem pārtikas produktiem, gan laika apstākļiem. Jābūt īpaši piesardzīgiem tiešos Saules staros. Organismam nebūs viegli tikt galā ar lielu šķidruma apjomu, tādēļ šajās dienās to jālieto pārdomāti un ar mēru.
8. un 9.jūnijā ar Mēnesi Auna zīmē fiziskās enerģijas apjoms būs izteikti galējās polaritātēs - vai nu spēks būs ļoti daudz vai tieši otrādi - izteikta noguruma un bezspēka sajūta. Svarīgi darīt to, kas neatņem enerģiju. Biežāk sāpēc galva, var būt krasas asinsspiediena svārstības.
10.jūnijā Mēness Vērsī, jāizvairās no ķirurģiskām procedūrām kakla un galvas daļā, tāpat arī mugurkaulā.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi