Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

25.jūnijs - 1.jūlijs


25. un 26.jūnijā Mēness Skorpiona zīmē. Pēcsvētku smagums kuņģī var izrādīties ne tikai smagums. Jāseko līdzi tam, ko ēd, ko dzer un kādā apjomā. Jau iepriekš bijušas saslimšanas gremošanas sistēmā uzvirmos ar jaunu sparu. Jāuzturas vairāk svaigā gaisā, var veikt profilaktiskas procedūras elpošanas orgānu darbībai.

27.06.- 03.07. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

27.jūnijā Mēness Skorpionā, 28. un 29.jūnijā - Mežāzī. Jāzvairās no procedūrām mugurai, ādai. Kaulu un balsta sistēma šajās dienās jūtīga, var izsaukt ilgstoši ārstējamas saslimšanas.
28.jūnijā paaugstināts traumatisms, iespējami nopietni lūzumi.
30.jūnijā un 1.jūlijā ar Mēnesi Ūdensvīrā traumatisma koeficients turpina saglabāt savas augstās pozīcijas, vien papildus nāk klāt iespēja gūt sadzīviskas traumas, saistītas ar elektrību, sadzīves priekšmetiem. Var veikt pocedūras sirds un asinsvadu sistēmas darbības nostiprināšanai. Jāsaudzē locītavas, īpaši pēdu, kāju.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi