Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

20.-26.augusts

21.augusts ar Menesi Mežāža zīmē atgādinās par nepieciešamību ikdienā veikt vismaz nelielas fiziskās aktivitātes, toties 22. un 23.augustā ar Mēnesi joprojām Mežāzī kaulu un balsta sistēma jau būs pavisam jūtīga un liks par sevi manīt kā dienā, tā naktī. Var būt spēcīgas sāpes, kuru apturēšanai derēs vien ātra medicīniska palīdzība. Pateicīgas dienas gremošanas sistēmas ārstēšanai un profilaktiskai tās darbības uzlabošanai.
24. un 25.augustā Mēness atradīsies Ūdensvīrā. Jāskatās, kur kāju liek. Biežas sadzīviskas traumas, kāju, ceļgalu, potīšau saistumi var būt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Jāpiekopj veselīgs dzīvesveids, īpaši attiecībā uz sirdi. Tās relaksēšana būs tavas pašsajūtas vērtīgs ieguvums.
26.08.- 02.09. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi