Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

2.-8.jūlijs

27.06.- 03.07. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

2.jūlijā Mēness Ūdenvīrā un 3.jūlijā Zivju zīmē. Jāpatur sevi grožos dažādu baudu ziņā - ēdienu, dzērienu arī fizisku kaislību. Viegli aizrauties, grūti atgriezties. Palielinās iespēja saslimt ar vīrusa infekcijām. Sākums lēns, ārstēšanās var paprasīt ļoti ilgstošas pūles.

04.07 - 11.07 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

4.jūlijā ar Mēnesi Zivīs var būt sajūta, ka vari atļauties diezgan daudz, tomēr īpaši svarīgi pasekot līdzi organisma vispārējam balansam un pašsajūtai. Var ievērot atslodzes dienu, tomēr organismam var būt diezgan grūti tikt galā ar šķidrumu. Tam nevajadzētu būt vienīgajam, ko šodien lieto uzturā. Jāseko līdzi apjomam.

5. un 6.jūlijā, kā arī 7.jūlija dienas pirmajā pusē Mēness Auna zīmē, attīrīšanās kūrei organisms padosies vieglāk. Labi strādās nieres. Nepieciešamības gadījumā šajās dienās var veikt arī ķirurģiskas iejaukšanās. Var sāpēt galva, reiboņi, apjukuma sajūta tieši galvā.

7.jūlija dienas otrā puse ar Mēnesi Aunā, un 8. un 9.jūlijs Vērša zīmē būtiski ietekmēs sieviešu pašsajūtu. Emocionāla trauksme var būt par iemeslu apgrūtinātai komunikācijai, iespējams, arī kakla sāpēm. Pārēšanās var nest sev līdzi nopietnākas sekas, nekā spēj iedomāties.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi