Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

18.-24.jūnijs

18. un 19.jūnijā Mēness Jaunavā. Savu ķermeni var barot un bagātināt. Vērtīgas dažādas procedūras ādas elastībai, var plānot skaistumkopšanas procedūras.

20.06.- 26.06. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.
Mēness pāries no Jaunavas zīmes uz Svariem 21.jūnijā. Laikā no 20. līdz 22.jūnijam īpaša uzmanība jāpievērš ēšanas režīmam un kvalitātei. Liela slodze būs uz barības vielu pārstrādes procesiem. Palielināts iekaisumu risks. Veiksmīgi kakla, sejas zonas procedūrām, zobu ārstēšanai arī ķirurģiskām skaistumkopšanas procedūrām.
23. un 24.jūnijā Mēness Skorpionā. Jūtīgākās ķermeņa daļas būs tās, par kurām šajās dienās visvairāk dziesmas dziedamas. Palielināts risks saslimt ar seksuāli transmisīvām saslimšanām, iespējamas apsaldēšanās, iekaisuma procesi. Veiksmīgas dienas kosmētiskām procedūrām, masāžām.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi