Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

11.-17.jūnijs

11.jūnijā Mēness Vērša zīmē. Izteikta tieksme pārspīlēt ar ēdieniem un dzērieniem, taču organisms trāpīgi norādīs uz sev nepieņemamu attieksmi. Attīrīšanās un gremošanas sistēmas atjaunošanas kūres uzlabos tās funkciju un organisma pašsajūtu.
12.jūnijā Mēness Dvīņos ar savu enerģiju atstās jūtamu ietekmi uz elpošanas sistēmu. Jāuzmanās no aizrīšanās, var būt akūts un izteikti nepatīkams klepus. Organisms jūtīgs uz vīrusa infekcijām.

13.06.- 19.06 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.
13.jūnijā Mēness Dvīņu zīmē un 14.jūnijā Jauns Mēness Vēzī dos atbalsta enerģiju tam, lai organisms uzņemtu vitamīnus, barības vielas, lai attīrītu gan asinsrites sistēmu, gan gremošanas sistēmu. Priekšroka svaigam gaisam, dabīgam un dzīvības pilnam uzturam.
15.jūnijā Mēness Vēzī un 16.jūnijā pirmajā dienas pusē ar Mēnesi Lauvas zīmē palielināta iespēja saindēties gan ar uzturu, gan ķīmiskām vielām. Gremošanas sistēma ļoti jūtīga, nav gatava eksperimentiem, toties labi tīrīsies akmeņi un citi organismam nevajadzīgi smagumi. Labas dienas zobu ārstēšanai, raušanai, protezēšanai.
16.jūnija dienas otra puse un 17.jūnijs ar Mēnesi Lauvas zīmē mudinās posties košāk. Sirsniņa pukstēs straujāk, taču tā būs arī jūtīgāka pret emocionālu un fizisku slodzi. Veiksmīgas procedūras kājām, potītēm, locītavām.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi