Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

20.-26.augusts

21.augusts ar Menesi Mežāža zīmē atgādinās par nepieciešamību ikdienā veikt vismaz nelielas fiziskās aktivitātes, toties 22. un 23.augustā ar Mēnesi joprojām Mežāzī kaulu un balsta sistēma jau būs pavisam jūtīga un liks par sevi manīt kā dienā, tā naktī. Var būt spēcīgas sāpes, kuru apturēšanai derēs vien ātra medicīniska palīdzība. Pateicīgas dienas gremošanas sistēmas ārstēšanai un profilaktiskai tās darbības uzlabošanai.
24. un 25.augustā Mēness atradīsies Ūdensvīrā. Jāskatās, kur kāju liek. Biežas sadzīviskas traumas, kāju, ceļgalu, potīšau saistumi var būt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Jāpiekopj veselīgs dzīvesveids, īpaši attiecībā uz sirdi. Tās relaksēšana būs tavas pašsajūtas vērtīgs ieguvums.
26.08.- 02.09. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

13.-19.augusts

 14. un 15.augustā Mēness būs Svaros. Var pievērsties skaistumkopšanas procedūrām, tomēr jāizvairās no ķirurģiskām manipulācijām sejas zonā. Jūtīga nieru sistēmas darbība, var veidoties iekaisuma procesi.
No 16. līdz 18.augustam ar Mēnesi Skorpiona zīmē urīnizvadkanālu sistēmas darbība var kļūt pavisam neparedzama. Nelielas sūdzības var kļūt par diezgan nopietnām veselības problēmām, tam jāpievērš uzmanība nekavējoties. Veiksmīga augšējo elpošanas ceļu ārstēšana.
19.08.- 25.08. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.
19. un 20.augusts ar Mēnesi Strēlnieka zīmē lūkos pievērst Tavu uzmanību iegurnim. Sievietēm var kļūt jūtīgi reproduktīvās sistēmas orgāni, apgrūtināta resnās zarnas darbība. Var nedaudz palielināt fizisko slodzi un uzturā lietot viegli sagremojamu pārtiku, kas veicina gremošanu. Nepārslogot aknas.

30.jūlijs - 5.augusts

No 30.jūlija ar Mēnesi Zivīs līdz 1.augustam ar Mēnesi Auna zīmē jāizvairās no dažādām procedūrām ķermeņa lejas daļā - kājās, pēdās. Jāsamazina slodze uz locītavām. Masāžas un limfodrenāžas procedūras viennozīmīgi jāatliek uz citu mēness fāzi. 2. un 3.augustā Mēness Aunā, paaugstināts traumatisks, biežāk var gūt sadzīviskas neuzmanības traumas. Lielāka iespēja tās gūt sejas, galvas daļā, kā arī kakla, krūšu rajonā. Ārstēšanās procesi var ievilkties. 04.08 - 10.08 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties. 4. un 5.augustā mēness atradīsies Vērša zīmē. Emocionālais fons jūtīgs. Šīm dienām raksturīga emocionāla ēšana, nepārdomāti un pārspīlēti lēmumi. Var būt aizrīšanās, tāpat arī biežākas apaukstēšanās, apsārtis un sāpošs kakls. Pateicīgas dienas hormonālās sistēmas darbības nostabilizēšanai un pārbaudēm.

6.-12.augusts

6. un 7.augusts, Mēness Dvīņu zīmē, dinamiskas dienas, pieaugs fiziskā enerģija, darbība. Vairāk laiku pavadīsi sabiedriskos notikumos, attiecīgi uztura izvēle būs diezgan haotiska. Šajās dienās barīgas vielu pārstrādes orgāni strādās ļoti labi, taču vērts pasekot līdzi vitamīnu un uzturvielu apjomam. Var ārsēt aknas, žultspūsli. 8. un 9.augustā Mēness Vēzī, turpinās emocionāli nervozs fons, īpaši nepatīkami tas atsauksies uz jaunajām māmiņām, kas bērnu baro ar krūti. Vērts pārbaudīt limfātiskās sistēmas darbību. 10.augustā Mēness Lauvas zīmē. Tuvojoties mēness cikla maiņai jūtīga kļūs sirdsdarbība, biežāki galvas reiboņi un spiedoša sajūta uz acīm.

11.08.- 18.08 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība. 11.augustā Jauna mēness enerģija Lauvas zīmē darīs tramīgus tos, kuri biežāk kā citi ķer pie sirds. Smagnēja sirds darbība, biežākas aizdusas un sirds ritma traucējumi. Jāievēro mērens dienas režīms, jāizvairās no lielas fiziskas slodzes. 12. un 13.augustā ar Mēnesi Jaunavas zīmē organisms būs pateicīgs par vieglāku pārtikas izvēli. Uzturā var lietot vairāk šķidruma, tas palīdzēs atbrīvoties no sārņeim. Šajās dienās var ārstēt kāju vēnas, apmeklēt fizikālās terapijas ķermeņa lejasdaļai. Jāizvairās no ķirurģiskām manipulācijām gremošanas orgānos.

2.-8.jūlijs

27.06.- 03.07. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

2.jūlijā Mēness Ūdenvīrā un 3.jūlijā Zivju zīmē. Jāpatur sevi grožos dažādu baudu ziņā - ēdienu, dzērienu arī fizisku kaislību. Viegli aizrauties, grūti atgriezties. Palielinās iespēja saslimt ar vīrusa infekcijām. Sākums lēns, ārstēšanās var paprasīt ļoti ilgstošas pūles.

04.07 - 11.07 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

4.jūlijā ar Mēnesi Zivīs var būt sajūta, ka vari atļauties diezgan daudz, tomēr īpaši svarīgi pasekot līdzi organisma vispārējam balansam un pašsajūtai. Var ievērot atslodzes dienu, tomēr organismam var būt diezgan grūti tikt galā ar šķidrumu. Tam nevajadzētu būt vienīgajam, ko šodien lieto uzturā. Jāseko līdzi apjomam.

5. un 6.jūlijā, kā arī 7.jūlija dienas pirmajā pusē Mēness Auna zīmē, attīrīšanās kūrei organisms padosies vieglāk. Labi strādās nieres. Nepieciešamības gadījumā šajās dienās var veikt arī ķirurģiskas iejaukšanās. Var sāpēt galva, reiboņi, apjukuma sajūta tieši galvā.

7.jūlija dienas otrā puse ar Mēnesi Aunā, un 8. un 9.jūlijs Vērša zīmē būtiski ietekmēs sieviešu pašsajūtu. Emocionāla trauksme var būt par iemeslu apgrūtinātai komunikācijai, iespējams, arī kakla sāpēm. Pārēšanās var nest sev līdzi nopietnākas sekas, nekā spēj iedomāties.

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi