Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Sāls ala

Sāls istabas terapija.

Dabiska un efektīva dziedināšanas metode, kas lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem veselības stiprināšanai bez zālē ...

Lasīt tālāk...

Ideāls ārsts – kosmetologs. Kāds viņš ir?

kak-vibratj-kosmetologa-intensa.proPēdējā laikā estētiskā medicīna mērķtiecīgi attīstās un pilnveidojās. To, ko pirms pāris gadiem varēja paveikt tikai plastikas ķirurga kabinetā, tagad var izdarīt pāris stundu laikā ar visdažādāko skaistuma injekciju palīdzību. Taču lai cik arī vienkārša nebūtu viena vai otra procedūra, rezultāts tomēr ir atkarīgs no speciālista meistarības. Tieši tādēļ ārsta kosmetologa izvēle ir jāizdara atbildīgi, īpaši, ja klients negrasās aprobežoties ar masāžu vien.

kak-vibratj-kosmetologa-intensa.proDaudzi jautā: „Kādēļ jāiet pie kosmetologa?” Atbildes uz šo jautājumu var būt ļoti daudzas. Pirmkārt, ārsta - kosmetologa konsultācija palīdzēs individuāli piemeklēt atbilstošāko nepieciešamo procedūru kompleksu. Otrkārt, pašārstēšanās un haotiska tādu kosmētisko līdzekļu lietošana, par kura sastāva iedarbību uz ādu nav ne mazākās saprašanas, var radīt gaužām bēdīgas sekas. Treškārt, vizīte pie kosmetologa ļaus lietderīgi izmantot naudas līdzekļus un neiegādāties nepiemērotu kosmētiku.
Sezonas maiņu allaž pavada daudzas problēmas ar ādu, matiem, nagiem u.c. Tieši tādēļ rudens atnākšana ir lielisks iemesls pierakstīties uz konsultāciju pie ārsta – kosmetologa, bet Intensa.Pro redakcija pastāstīs, kas jāņem vērā izvēloties speciālistu, lai saņemtie pakalpojumi priecētu.

Izvēlamies klīniku

Estētiskā medicīna ietver sevī diezgan sarežģītas procedūras, kuru nepareiza izpilde var radīt nopietnas nevēlamas sekas. Izvēloties ārstu – kosmetologu priekšroku dodiet medicīnas centros vai specializētos skaistumkopšanas salonos strādājošiem meistariem, jo šāda veida iestādēm obligāti ir jābūt licencei, kas apliecina tiesības sniegt medicīniskus pakalpojumus.
Kabinetam jābūt aprīkotam, atbilstoši sanitārajām normām, t.sk. ir jābūt antibakteriālam sienu pārklājumam, gaisu dezinficējošam aparātam u.c. Nekādā gadījumā nepiekrītiet „mājas” procedūrām. Neviens sevi cienošs speciālists nepiekritīs veikt nopietnas manipulācijas mājas apstākļos, jo tas ir pretrunā ar ārsta ētiku.
Pievērsiet uzmanību klīnikas mājas lapai internetā. Oficiālajā lapā jābūt norādītiem visiem strādājošajiem speciālistiem. Ir jābūt iespējai aplūkot viņu izglītības un prasmju kopsavilkumu, klīnikas fotogrāfijas un iegūt papildus informāciju par procedūrām.

Izvēlamies kosmetologu

Profesija ārsts – kosmetologs ir salīdzinoši jauna un parādījās pavisam nesen. Parasti tas ir speciālists ar augstāko medicīnisko izglītību, kurš beidzis rezidentūru dermatoloģijā un paaugstinājis kvalifikāciju kosmetoloģijā.

Lasīt tālāk protālā intensa.pro :https://intensa.pro/raksts/idealnyi-vrach-kosmetolog-kto-on/
Follow veselslv on Twitter

  

 

Noderīgas saites

Citi piedāvājumi