Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Sāls ala

Sāls istabas terapija.

Dabiska un efektīva dziedināšanas metode, kas lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem veselības stiprināšanai bez zālē ...

Lasīt tālāk...

Ar uzkrāsotām acīm izredzes iepatikties vīriešiem palielinās par 139%

Viens no pasaulē populārākajiem online iepazīšanās portāliem Zoosk, kas izmantošanai pieejams vairāk kā 80 valstīs un 25 valodās, izanalizēja 1200 lietotāju profilus un tajos ievietotās fotogrāfijas ar mērķi noskaidrot, vai vīriešiem patīk sievietes, kas lieto grimu.

Pētījuma rezultāti liecina, ka vīrieši par 139% vairāk pievērš uzmanību daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām ir uzkrāsotas acisLūpu krāsu cienītājām raksta par 119% biežāk, bet sievietes, kas meikapā izmantojušasvaigu sārtumu saņem par 24% vairāk vēstuļu kā tās, kuras ievietojušas dabiska izskata bildes.

 

Par 65% vairāk uz satikšanos vīrieši aicina sievietes ar uzkrāsotām acīm, par 38% vairāk ar uzkrāsotām lūpām, bet par19% vairāk aicinājumu uz randiņiem saņem sievietes, kas iepazīšanās portāla profilā ievietojušas fotogrāfiju, kurā savam grimam izmantojušas vaigu sārtumu.

Lasīt tālāk portālā intensa.pro:
https://intensa.pro/jaunums/ar-uzkrasotam-acim-izredzes-iepatikties-viriesiem-palielinas-par-139/

 

Follow veselslv on Twitter

  

 

Noderīgas saites

Citi piedāvājumi