Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Slimnieku kopšana

Kā uzmanīt jūsu veselīgās emocijas?

Persona, kas tiek aprūpēta, parasti koncentrējas uz savām emocijām, bet aprūpētājam ir jāseko gan savām, gan aprūpējamā emocijām.

Pārvariet kaunu

Pārvariet kaunu, kas saistīts ar otras personas fizioloģiju. Palīdziet arī savam pacientam pārvarēt šo stāvokli. Tas ir ļoti grūts un delikāts jautājums. Neatkarīgi no tā, vai jūs palīdzat ikdienas higiēnas ievērošanā, vai veicat pilnu aprūpi, atcerieties, cik apkaunojoši ir atklāt savu kailumu citam cilvēkam, it sevišķi, kad ķermenis nav labākajā formā. Esiet uzmanīgs tajā, ko sakāt un dariet.

Lasīt tālāk...

Pretizgulējumu matrači slimnieku kopšanai

 
Gunita Ogriņa

Pretizgulējumu matračus meklējiet pie medicīnas preču un pacientu kopšanas līdzekļu izplatītājiem!

Latvijā nopērkami divu veidu matrači. Vieni, ko izmanto veseli cilvēki vai cilvēki ar nelielām veselības problēmām, piemēram, muguras sāpēm, lai naktīs labāk gulētu, uzlabotu garastāvokli un savu veselības stāvokli, un otri, kas domāti cilvēkiem ar smagām kustību problēmām, mazkustīgiem vai pavisam guļošiem cilvēkiem pēc nopietnām traumām un saslimšanām, piemēram, insulta.

Lasīt tālāk...

Citi raksti par šo tēmu

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi