Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Sekss un veselība

Anonīmie brīnumdari

Jau ceturto gadu Latvijā notiek Neauglības ārstēšanas labdarības kampaņa, ko biedrība „Taureņa efekts” īsteno sadarbībā ar Klīniku EGV, nacionālo mazumtirgotāju „Elvi” un vairākiem citiem atbalstītājiem. Kampaņas mērķis ir palīdzēt tiem, kas nespēj pašu spēkiem tikt pie bērna, kā arī izglītot sabiedrību par neauglības ārstēšanas jautājumiem. Šoreiz kampaņas ietvaros runāsim ar Klīnikas EGV ārstu – rezidentu ginekoloģijā un dzemdniecībā Dr. Mārtiņu Levenšteinu. 

Lasīt tālāk ...

Medicīniskās apaugļošanas veikšana

No valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksāta medicīniskās apaugļošanas procedūras veikšana sievietēm līdz 37 gadu (ieskaitot) vecumam. Ja olšūnu stimulācija ar medikamentiem uzsākta līdz 37 gadu vecumam un bijusi veiksmīga, tad medicīniskā apaugļošana tiek turpināta līdz embrija transfēram.

Lasīt tālāk ...

Imbildings

Sandis Kalns

Imbildings tā ir trenažieru metode, ar kuras palīdzību sieviete var atjaunot un nostiprināt savus mazā iegurņa pamatnes muskuļus, panākot to dabīgu pārvaldīšanu seksā, grūtniecībā un dzemdībās.

Lasīt tālāk ...

Lai Jāņu laika seksualitāte neatstāj mieles

Inguna Almbauere, klīnika Premium Medical

„Pavasaris un vasara ir laiks, kad mūsu seksualitāte ir uz visaugstākā viļņa. Vasaras Saulgriežu un Jāņu laikā gan cilvēku noskaņojums, gan pati daba vilināt vilina izbaudīt mīlas priekus, tomēr, lai vēlāk nenāktos raudāt rūgtas asaras, nevajadzētu aizmirst par visvienkāršāko piesardzību”, saka klīnikas Premium Medical ginekoloģe Ieva Daize.

Lasīt tālāk ...

Seksualitātes un veselības dabas dāvana

Dr.med. Evelīna Čelebija

Cilvēki kultivē kviešus jau aptuveni astoņus tūkstošus gadu. Un vienmēr tie ir kalpojuši par vienu no dzīves kvalitātes rādītājiem, par bagātības un veselības apliecinājumu. Par to ārstnieciski diētisko iedarbību rakstījuši Indijas, Senās Grieķijas un Romas, kā arī Ķīnas ārsti. 

Lasīt tālāk ...

Sausuma sajūta vairs nemocīs!

«Sausuma sajūta makstī... Tā rodas, ja seksuālās stimulācijas laikā sievietes makstī pietiekami neizdalās gļotas, kas ieeļļo maksts sieniņas un atvieglo dzimumlocekļa ievadīšanu, nodrošinot pietiekamu slīdamību dzimumakta laikā. Gļotas novērš arī mikrotraumu iespējamību un nodrošina sievietei patīkamas sajūtas,» skaidro ārstu prakses Quartus ginekoloģe Inguna Kārkliņa. Viņa atklāj astoņus iemeslus un piedāvā trīs problēmas risinājumus.

Lasīt tālāk ...

Varenais pievilkšanas spēks – relišeri

Jānis Zālītis

Šis citāts ir no A. Moruā grāmatas Vēstules Nezināmai. Man A. Moruā grāmatas iznākšana latviešu valodā atviegloja darbu vismaz par divdesmit procentiem. Līdz šim to biju lasījis tikai svešvalodās un vienmēr bēdājies, ka daudzas latvietes nevar lasīt šo vērtīgo psiholoģisko mācību līdzekli, kas atklāj daudzas dzīves gudrības, lai sieviete kļūtu laimīga, sevišķi mīlestībā.

Lasīt tālāk ...

Jaunas iespējas seksuālo disfunkciju ārstēšanā

Jānis Orbidāns

Zūd dzīvesprieks, pieaug neapmierinātība ar dzīvi, apātija – tās ir depresijas pazīmes. Parasti depresijas pacientiem novēro arī seksuālās disfunkcijas. To iemesli un patofizioloģija ir maz zināma. Apmēram 1/3 pacientu, kuru ārstēšanā neizmanto medikamentus, ir konstatēti libido (seksuālā noskaņojuma) un ejakulācijas (sēklas izšļākšanās) traucējumi, anorgasmija vai impotence.

Lasīt tālāk ...

Sekss un smaržas

Jānis Zālītis
Seksologs, psihoterapeits


Smaržas kalpo vispirms sievietēm. Vīrieši, sākot ar dzimumšūnu spermatozoīdu un beidzot ar makroorganismu, ir jutīgi pret smaržām un tiecas turp, no kurienes nāk pievilcīgā smarža (olšūnas smarža vēl nav izpētīta, bet, sintezētai lielā daudzumā, tai vajadzētu būt vīrieti pakļaujošai un ar narkotisku iedarbību). Daudzas erotiskās smaržas vīrieši uztver zemapziņas līmenī, tāpēc nevar atmaskot sievieti kārdinātāju.
Smaržas kļūst pievilcīgas, ja tās uzliktas tieši uz ādas. Acīmredzot te notiek kāda reakcija ar sievietes ādu vai viņas smaržas piejaukšanās (katalizācija). jāievēro, ka šie katalizatori katrai sievietei ir savi un vienai sievietei piemērota smarža otrai var izraisīt pretēju efektu. Tāpēc draudzenes smaržas, kuras dara viņu pievilcīgu, jums var kalpot slikti. Jāievēro arī tas, ka vīrieša deguns smaržas uztver dažādi — atkarībā no gadalaika, tāpēc arī katrai sievietei jābūt viņas individuālai pavasara, vasaras, rudens un ziemas smaržai.

Lasīt tālāk ...

Citi raksti par šo tēmu

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi