Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Pusaudžiem

Lai kārpas un pinnes netraucē

Saistītie produkti - Eucerin DermoPURIFYER līnija un Nivea matu kopšanas līdzekļi

Inga Melberga

 

Visgludākā, maigākā āda ir bērniem aptuveni līdz 11 gadu vecumam. Iestājoties agrīnajai pubertātei, lielākajai daļai jauniešu parādās pirmās pinnes un pūtītes un deguns sāk spīdēt,

 

Lasīt tālāk...

Kā zēni ar meitenēm karoja

Jānis Lācis

Vairums izjūtu, kādas piedzīvojam savās attiecībās, ir saistītas ar iepriekšējiem pārdzīvojumiem. Pat cilvēkam, kam psiholoģijā ir skopas zināšanas, ir skaidra bērnības pārdzīvojumu spēcīgā ietekme uz pieaugušā jūtu pasauli. Šīs personības iezīmes, kas vairumā gadījumu tā arī paliek neapzinātas un izpaužas tikai kā jūtu mozaīka, ir fundamentālas, un tās ir jāpieņem un produktīvi jāizmanto dzīvē.

Lasīt tālāk...

Pinnes

Inga Zemīte

Piņņu attīstība pusaudža vecumā nereti tiek uztverta kā normāla pubertātes izpausme. Dīvaini, ka slimība, kas skar 80% tīņu, tiek vērtēta kā normāla! Nereti tiek aizmirsts, ka jau sen ir radītas efektīvas metodes, lai cīnītos ar tām. Pinnes var parādīties uz dažām nedēļām, bet var ieilgt un saglabāties desmit un vairāk gadu. Retos gadījumos tās ilgst visu mūžu; parasti tāpēc, ka pinnes netiek ārstētas.

Lasīt tālāk...

Mans bērns man neko nesaka

Alnis Auziņš


Bērnam pieaugot, rodas savi noslēpumi, un viņš vairs negrib tos stāstīt vecākiem, bet lielum lielā daļa vecāku to uztver ar bažām. Arī to var saprast. Vai uztraukumam vienmēr ir iemesls? Kādu padomu varētu dot?

Lasīt tālāk...

Gribēt nav kaitīgi

Jānis Lācis


“Nu, Jurīt, tikai neizgāzies!” – atskanēja puiša smadzenēs. Ilona, kas sen jau šķita simpātiska un kārojama, taču radīja neskaitāmus sarkšanas momentus, bija pienākusi viņam klāt un smaidīja. Juris mēģināja smaidīt pretī, bet tas neizdevās, jo blakus stāvēja Ernests un ar acu kaktiņiem ķiķināja, tāpēc apjukušais laimīgais sāka tēlot “kruto”. Ilona laikam nojauta notiekošo un, paņēmusi puisi pie rokas, aizveda viņu nostāk, lai pateiktu, ka viņš jau nav “tāds”.Šajā brīdī Juris iemīlējās.

Lasīt tālāk...

Jaunība un pinnes

Largija Eriņa

Uzskata, ka pinnes ir jaunības un pusaudžu gadu neatņemama sastāvdaļa. Taču tā ir slimība, ar kuru vajag un ir vērts cīnīties. Vairāk nekā 10 gadu pieredze rāda un liek secināt, kāpēc rodas pinnes. Lai sekmīgi varētu ārstēt un palīdzēt saviem pacientiem, jāzina pinņu rašanās cēloņi.
•    Slimības laikā organismā krājas toksīni (indes), kas rodas vielmaiņas procesā. Toksīni akumulējas no nepareiza dzīvesveida, savā starpā nesavienojama uztura, nepareizas ķermeņa kopšanas, kaitīgiem paradumiem, kas grauj centrālo nervu sistēmu. Organisma pretestība zūd, rodas pārslodze. Cilvēks saslimst.
•    Visi akūtie simptomi liecina, ka organismam  nepieciešams   atbrīvoties  no  toksīniem. Hroniski simptomi — tas jau ir rezultāts, kas radies nepareizas akūtu simptomu ārstēšanas dēļ.
•    Pusaudžiem pinņu rašanās cēlonis ir hormonālās vētras organismā. Tāpat arī vielmaiņa.

Lasīt tālāk...

Citi raksti par šo tēmu

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi