{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Produkti un pakalpojumi

Skaistumkopšanas salons, kurā iegūt mieru, enerģiju, veselību

Stresa pilnajā ikdienā ikvienam nepieciešams atjaunot sava organisma resursus. Enerģija, kas jāuzņem ķermeņa “baterijām” ir vitāli būtiska, lai spētu nodrošināt tā pilnvērtīgu funkcionalitāti. To saprata jau Senās Ēģiptes civilizācijas laikā tūkstošiem gadu atpakaļ. Seno ēģiptiešu tradīcijas joprojām ir dzīvas un tās ir pamats, piemēram, epilācijai, manikīram un nagu lakai, acu kontūru iezīmēšanai, krēmu, smaržu, kā arī daudzu citu skaistumkopšanas līdzekļu ražošanā.

Lasīt tālāk ...

“Vytautas Mineral SPA“ - miers, elegance, oriģinalitāte

Lietuvas kūrortpilsēta Birštonas jau izsenis ir slavena ar saviem ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem. Kēnigsbergas arhīva ierakstos ir atrastas piezīmes par to, ka krustneši savulaik esot atraduši „vietu pie sāļa ūdens” ar nosaukumu Birštaina.

            Kopš 1846. gada pacienti ierodas Birštonā, lai ārstētos, jo Viļņas Universitātes zinātnieki pierādīja, ka vietējie minerālūdens avoti palīdz atgūt veselību. No tā laika Birštonu tā arī sauc par «veselīgā ūdens pilsētu». Novērots, ka ūdens dziedē ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Veselības atgūšanas efekta skaidrojums ir pavisam vienkāršs - klimats, minerālūdeņu rezerves un dūņas.

Lasīt tālāk ...

Dzintars radījis efektīvu balzamu pret matu izkrišanu – Future Formula SOS

Future Formula SOS – tas nav PR! Dzintars ir radījis ārstnieciskās kosmētikas sēriju, kas risina konkrētas problēmas.

Spīdīgi, skaisti, biezi mati – tā ir mūsu rota un visa organisma sabalansētības rezultāts.

Jebkura novirze organismā atspoguļojas uz mūsu matu stāvokli – tie kļūst nespodri, paliek plānāki, lūst, palēninās to augšana, tie izkrīt.

Vidēji cilvēkam uz galvas ir no 100 līdz 150 tūkstošiem matu folikulu (sakņu). Mēnesī veseli mati izaug apmēram par 15 - 20 mm. Normāli dienā mēs zaudējam apmēram 80 matus.

Lasīt tālāk ...

Gaujas stāvo krastu Sajūtu parks.

Valmierā, Gaujas stāvajos krastos izveidots sajūtām bagāts, aizraujošs Sajūtu parka atpūtas komplekss. Parks piedāvā lielisku, spēcinošu veselīgu pastaigu baskāju takā, kurā iespējams izbaudīt dabas pieskārienu basām kājām. Takā kokos, kas piemērota visai ģimenei, iespējams gūt aizraujošas, adrenalīna piesātinātas sajūtas 1.5 kilometra garumā, augstāk par zemi skaistās Gaujas krastā.

Lasīt tālāk ...

Vai skriemeļus, kuri lūzuši osteoporozes vai līdzīgu slimību dēl, VAR ATVESEĻOT?

Viktors Vestermanis, Traumatologs ortopēds, algologs

Šis jautājums ir būtisks ļoti lielai cilvēku kopai, it sevišķi Latvijā, jo pusmūža un vecāku personu skaits mūsu valstī ir liels.

Ievadam – nedaudz informācijas par osteoporotiskiem skriemeļu lūzumiem.

  1. Osteoporotiskie skriemeļu lūzumi izraisa stājas traucējumus, kuri rezultātā samazinās krūšu kurvja tilpums. Šādā samazinātā tilpumā plaušas nespēj nodrošināt dzīvībai svarīgos orgānus ar skābekli. Hronisks skābekļa trūkums samazina dzīvildzes prognozi vīriešiem par aptuveni 6 gadiem, bet sievietēm – par 2 gadiem.

Lasīt tālāk ...

Kavitācija + B-flexy (1 programma) - Aprīlī tikai 43.00 eiro​

Šodien tā ir vienīgā terapijas metode, kas varētu būt nopietns konkurents ķirurģiskai liposakcijai (tauku atsūkšana).
Kavitāciju izmanto:

  • tauku slāņa mazināšanai
  • lipomu likvidēšanai
  • defektu labošanai  pēc liposakcijas operācijas
  • celulīta ārstēšana

Oxy terapija sejai (80-90min). - Aprīlī tikai 38.00 eiro

Procedūra sniedz ievadu dziļajos ādas slāņos speciālā seruma spiedienam skābekļa. Šis serums bagātināts ar hialuronskābi, kas palielina ādas turgoru, atjauno kolagēna šķiedras un palīdz uzturēt veselīgu un jauneklīgāku ādas izskatu. Turklāt, šos serumus - smalkas vadītāji citas aktīvās vielas, piemēram, vitamīnus un antioksidantus. Iekļūst dziļi ādas slāņos, tie atjaunot savas dzīvības funkcijas.

Kvalitāte vai cena? Sajūtiet atšķirību!

Pēteris Birze

Kas man ir svarīgi produktā?  Šodien mēs visi uzdodam sev šo jautājumu, pirms veikt pirkumu. Nav noslēpums, ka tirgus šobrīd ir pārpildīts ar lielu daudzumu dažādu produktu, kas atbilsts katrai gaumei. Bet tajā pašā laikā  ir tik grūti atrast to, kas jums nepieciešams.

Kāpēc gandrīz vienmēr cilvēki ir spiesti izdarīt izvēli starp labu cenu vai kvalitāti? Galu galā, visi vēlas, kvalitatīvu produktu par saprātīgu cenu. Un sabiedrībai ir tiesības pieprasīt no ražotājiem personalizētus produkta atribūtus aliansē ar labu cenu.

Royal Denta ir gatava sniegt visu savienojumu arsenālu: kvalitāte, cena, specifika, lietošanas ērtums, efektivitāte,dažādu garšu nokrāsas, kā arī gatava iepriecināt tos, kas jau ir pārgājuši uz "bio" dzīvesveidu.

Lasīt tālāk ...

Fotoatjaunošana sejai martā - tikai 75.00 eiro

Fotoatjaunošana ir ideāli piemērota šādos gadījumos:

  • Ādas tonusa pazemināšanās;
  • Grumbu parādīšanās;
  • Ādas apsārtums asinsvadu paplašināšanās dēļ;
  • Pigmentācijas traucējumi, kas radušies pārmērīgas sauļošanās rezultātā;
  • Vecuma pigmenta plankumi;

Apakškategorijas

Follow veselslv on Twitter

 


 

 

 

Citi piedāvājumi