Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Produkti un pakalpojumi

Atrodi digitālo risinājumu un savu tehnoloģiju partneri “RIGA COMM 2020”!

Jau 15. un 16. oktobrī IT un biznesa nozares profesionāļi un interesenti tiksies “RIGA COMM 2020” Ķīpsalā, kur resursu, dokumentu, personālvadības un drošības sistēmu izstrādātāji un piegādātāji, mākoņpakalpojumu, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzēji, web risinājumu un mobilo aplikāciju veidotāji, kā arī IKT produktu ražotāji prezentēs gan gatavus, gan individualizētus risinājumus dažādu nozaru uzņēmumiem, pašvaldību iestādēm un organizācijām. Abās pasākuma dienās noderīgu informāciju un citu pieredzi Latvijas un eksporta tirgos varēs uzzināt sešās konferencēs.

Lasīt tālāk ...

ZAĻO SARUNU SKATUVE

Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve

27. un 28. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve, kas piedāvās zaļo zīmolu un uzņēmumu prezentācijas, videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, kā arī izglītojošu un aizraujošu ekspertu diskusijas veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmējiem un speciālistiem.

Pasākuma mērķis ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā un popularizēt zaļu, veselīgu dzīvesveidu. Tādēļ “Green Expo Riga 2019” uzmanības centrā būs uzņēmumu un cilvēku personīgā rīcība, izvēloties videi un cilvēkiem draudzīgus produktus un pakalpojumus. 

Lasīt tālāk ...

Lūzuma fiksācija ar mūsdienu metodēm

Jānis Oliņš

Šobrīd vispopulārākais kaulu lūzuma fiksācijas veids pasaulē ir ģipsis. Šo tradicionālo risinājumu medicīnā izmanto jau kopš 19.gadsimta piecdesmitajiem gadiem, tātad, jau vairāk kā 150 gadus. Šis inovatīvais risinājums atrisināja ļoti daudzas problēmas, ar kurām saskārās kā pacienti, tā ārsti- līdzšinējie risinājumi bija masīvi, smagi un ļoti ilgi sacietēja - pārsvarā ap traumēto locekli tika aplikta koka kaste, kas tad tika piepildīta ar smiltīm vai ģipša masu- savu funkciju, nenoliedzami, šī fiksācija pildīja, tomēr pacients tika piesaistīts gultas režīmam, bet ārstējošajam personālam, īpaši jau kara zonās problēmas sagādāja pacientu transportēšana, kā arī fakts, ka šāda ģipša veidojuma žūšana varēja aizņemt no 6 stundām līdz pat vairākām dienām. Ar ģipsi apbērtas marles aptīšana ap lūzumu, šo marli tīšanas procesā samitrinot ar sūkli, atrisināja šīs problēmas- marle sacietēja ievērojami ātrāk un nodrošināja traumētās vietas fiksāciju ar krietni mazāku svaru.

Lasīt tālāk ...

Skaistumkopšanas salons, kurā iegūt mieru, enerģiju, veselību

Stresa pilnajā ikdienā ikvienam nepieciešams atjaunot sava organisma resursus. Enerģija, kas jāuzņem ķermeņa “baterijām” ir vitāli būtiska, lai spētu nodrošināt tā pilnvērtīgu funkcionalitāti. To saprata jau Senās Ēģiptes civilizācijas laikā tūkstošiem gadu atpakaļ. Seno ēģiptiešu tradīcijas joprojām ir dzīvas un tās ir pamats, piemēram, epilācijai, manikīram un nagu lakai, acu kontūru iezīmēšanai, krēmu, smaržu, kā arī daudzu citu skaistumkopšanas līdzekļu ražošanā.

Lasīt tālāk ...

“Vytautas Mineral SPA“ - miers, elegance, oriģinalitāte

Lietuvas kūrortpilsēta Birštonas jau izsenis ir slavena ar saviem ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem. Kēnigsbergas arhīva ierakstos ir atrastas piezīmes par to, ka krustneši savulaik esot atraduši „vietu pie sāļa ūdens” ar nosaukumu Birštaina.

            Kopš 1846. gada pacienti ierodas Birštonā, lai ārstētos, jo Viļņas Universitātes zinātnieki pierādīja, ka vietējie minerālūdens avoti palīdz atgūt veselību. No tā laika Birštonu tā arī sauc par «veselīgā ūdens pilsētu». Novērots, ka ūdens dziedē ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Veselības atgūšanas efekta skaidrojums ir pavisam vienkāršs - klimats, minerālūdeņu rezerves un dūņas.

Lasīt tālāk ...

Dzintars radījis efektīvu balzamu pret matu izkrišanu – Future Formula SOS

Future Formula SOS – tas nav PR! Dzintars ir radījis ārstnieciskās kosmētikas sēriju, kas risina konkrētas problēmas.

Spīdīgi, skaisti, biezi mati – tā ir mūsu rota un visa organisma sabalansētības rezultāts.

Jebkura novirze organismā atspoguļojas uz mūsu matu stāvokli – tie kļūst nespodri, paliek plānāki, lūst, palēninās to augšana, tie izkrīt.

Vidēji cilvēkam uz galvas ir no 100 līdz 150 tūkstošiem matu folikulu (sakņu). Mēnesī veseli mati izaug apmēram par 15 - 20 mm. Normāli dienā mēs zaudējam apmēram 80 matus.

Lasīt tālāk ...

Gaujas stāvo krastu Sajūtu parks.

Valmierā, Gaujas stāvajos krastos izveidots sajūtām bagāts, aizraujošs Sajūtu parka atpūtas komplekss. Parks piedāvā lielisku, spēcinošu veselīgu pastaigu baskāju takā, kurā iespējams izbaudīt dabas pieskārienu basām kājām. Takā kokos, kas piemērota visai ģimenei, iespējams gūt aizraujošas, adrenalīna piesātinātas sajūtas 1.5 kilometra garumā, augstāk par zemi skaistās Gaujas krastā.

Lasīt tālāk ...

Vai skriemeļus, kuri lūzuši osteoporozes vai līdzīgu slimību dēl, VAR ATVESEĻOT?

Viktors Vestermanis, Traumatologs ortopēds, algologs

Šis jautājums ir būtisks ļoti lielai cilvēku kopai, it sevišķi Latvijā, jo pusmūža un vecāku personu skaits mūsu valstī ir liels.

Ievadam – nedaudz informācijas par osteoporotiskiem skriemeļu lūzumiem.

  1. Osteoporotiskie skriemeļu lūzumi izraisa stājas traucējumus, kuri rezultātā samazinās krūšu kurvja tilpums. Šādā samazinātā tilpumā plaušas nespēj nodrošināt dzīvībai svarīgos orgānus ar skābekli. Hronisks skābekļa trūkums samazina dzīvildzes prognozi vīriešiem par aptuveni 6 gadiem, bet sievietēm – par 2 gadiem.

Lasīt tālāk ...

Kavitācija + B-flexy (1 programma) - Aprīlī tikai 43.00 eiro​

Šodien tā ir vienīgā terapijas metode, kas varētu būt nopietns konkurents ķirurģiskai liposakcijai (tauku atsūkšana).
Kavitāciju izmanto:

  • tauku slāņa mazināšanai
  • lipomu likvidēšanai
  • defektu labošanai  pēc liposakcijas operācijas
  • celulīta ārstēšana

Apakškategorijas

Follow veselslv on Twitter

 


 

  

 

Citi piedāvājumi