Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Produkti un pakalpojumi

Pieci iemesli, kāpēc trauku mazgājamā mašīna ir vajadzīga katrā mājoklī

Mūsdienās trauku mazgājamās mašīnas ir ļoti pieprasītas tirgū, pateicoties to lieliskajām cenām un daudzajām priekšrocībām, ko trauku mazgājamā mašīna var sniegt. Piemēram, ir daudzi cilveki, kuriem ir ļoti aizņemts dzīves stils un lai to visu vismaz mazliet atvieglotu, ir jāiegādājas trauku mazgājamā mašīna ar dažādām funkcijām, kas atbrīvos laiku un nebūs jāstāv pie izlietnes, tikai jānospiež starta poga un viss. Pārējo paveiks trauku mazgājamā mašīna.

Bet katram cilvēkam arī vajag zināt visas tās labākās priekšrocības, ko var sniegt trauku mazgājamā mašīna. Tāpēc, šeit, aplūkosim piecas galvenās priekšrocības.

Lasīt tālāk...

Kā pareizi izvēlēties matu transplantācijas ķirurgu?

Runājot par matu transplantācijas operāciju, pareizā matu transplantācijas ķirurga atrašana var nozīmēt atšķirību starp lielisku un neapmierinošu rezultātu. Pareiza ķirurga izvēle ir svarīga neatkarīgi no tā, kāda veida medicīniskā procedūra jums tiek veikta. Matu transplantācija klīnikā Rubenhair tiek veikta jau gandrīz 10 gadus. Šī klīnika ir senākā Baltijas valstīs un ar vislielāko pieredzi, kura specializējās tikai matu izkrišanas novēršanā un matu, uzacu transplantācijā. Matu transplantācijas klīnika Rubenhair un klīnikas matu transplantācijas ķirurgs Andrejs Miļčevskis ir Starptautiskās Matu Ķirurģijas Asociācijas (ISHRS) biedri un strādā ar tādiem pašiem medikamentiem, metodēm un medicīnas instrumentiem kā citi pasaules līmeņa ķirurgi Ņujorkā, Londonā vai Parīzē. Šī biedrība atrodas ASV un apvieno visus nozīmīgākos, zinošākos ķirurgus matu transplantācijas jomā. Ja matu transplantācijas ķirurgs ir šīs organizācijas biedrs, tad viņam var uzticēt veikt operāciju.

 

Lasīt tālāk...

Kombuča

Kombuča ir dabīgs, termiski neapstrādāts un veselībai draudzīgs dzēriens, kas balstīts uz tējas bāzes. Kombučas fermentācijas procesu nodrošina simbiotiska raugu un baktēriju kultūras, tā fermentācija var ilgt no 7 līdz 14 un vairāk dienām, tās laikā mainoties kombučas ķīmiskajam sastāvam, saglabājot labvēlīgos mikroorganismus, kas ir tik ļoti nepieciešami cilvēka organismam, šī sastāva dēļ kombuča nereti tiek klasificēts kā funkcionāls dzēriens.

Lasīt tālāk...

Matu izkrišana tā vairs nav problēma klīnikā Rubenhair

Visbiežāk matu izkrišana notiek nevis nelabvēlīgu ekoloģisko faktoru vai stresa ietekmē, bet vīriešu hormonu atvasinājumu ietekmē, kas ir noteikts ģenētiski, un rezultatīvi cīnīties ar šo problēmu ar „tautas līdzekļiem” nav iespējams. Līdz 40-45 gadu vecumam gandrīz visi vīrieši sastopas ar matu izkrišanas problēmu lielākos vai mazākos apjomos. Atbrīvoties no šīs problēmas var, izlemjot veikt matu transplantācijas procedūru. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas ir iespējams atgūt dabīgo matu izskatu vienas procedūras laikā.

Lasīt tālāk...

Vērtīgās šķiedrvielas

Ja vēlies papildināt uzņemto šķiedrvielu daudzumu, piedāvāju savu mājražoto ogu, sēklu un šķiedrvielu maisījumu "Rīta karote", kur vienā pilnā ēdamkarotē būs 3,5 grami šķiedrvielas, to ieteicamajās attiecībās 3:1 (nešķīstošās un šķīstošās). Dienas ieteicamā norma ir 30 g.

Maisījuma sastāvā ir linsēklas, mārdadža sēklas, čia sēklas, godži ogas, bārbeles ogas, žāvēti āboli, kviešu klijas (25%), ingvera, kurkuma pulveris, aveņu, pīlādžu, upeņu ogu sulu izspaidas.

Lasīt tālāk...

Atrodi digitālo risinājumu un savu tehnoloģiju partneri “RIGA COMM 2020”!

Jau 15. un 16. oktobrī IT un biznesa nozares profesionāļi un interesenti tiksies “RIGA COMM 2020” Ķīpsalā, kur resursu, dokumentu, personālvadības un drošības sistēmu izstrādātāji un piegādātāji, mākoņpakalpojumu, interneta un digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzēji, web risinājumu un mobilo aplikāciju veidotāji, kā arī IKT produktu ražotāji prezentēs gan gatavus, gan individualizētus risinājumus dažādu nozaru uzņēmumiem, pašvaldību iestādēm un organizācijām. Abās pasākuma dienās noderīgu informāciju un citu pieredzi Latvijas un eksporta tirgos varēs uzzināt sešās konferencēs.

Lasīt tālāk...

ZAĻO SARUNU SKATUVE

Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve

27. un 28. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbosies “Green Expo Riga 2019” zaļo sarunu skatuve, kas piedāvās zaļo zīmolu un uzņēmumu prezentācijas, videi draudzīgus produktus un pakalpojumus, kā arī izglītojošu un aizraujošu ekspertu diskusijas veselīga dzīvesveida piekritējiem, uzņēmējiem un speciālistiem.

Pasākuma mērķis ir attīstīt zaļās ekonomikas idejas Latvijā, veicināt to ieviešanu praktiskajā uzņēmējdarbībā un popularizēt zaļu, veselīgu dzīvesveidu. Tādēļ “Green Expo Riga 2019” uzmanības centrā būs uzņēmumu un cilvēku personīgā rīcība, izvēloties videi un cilvēkiem draudzīgus produktus un pakalpojumus. 

Lasīt tālāk...

Lūzuma fiksācija ar mūsdienu metodēm

Jānis Oliņš

Šobrīd vispopulārākais kaulu lūzuma fiksācijas veids pasaulē ir ģipsis. Šo tradicionālo risinājumu medicīnā izmanto jau kopš 19.gadsimta piecdesmitajiem gadiem, tātad, jau vairāk kā 150 gadus. Šis inovatīvais risinājums atrisināja ļoti daudzas problēmas, ar kurām saskārās kā pacienti, tā ārsti- līdzšinējie risinājumi bija masīvi, smagi un ļoti ilgi sacietēja - pārsvarā ap traumēto locekli tika aplikta koka kaste, kas tad tika piepildīta ar smiltīm vai ģipša masu- savu funkciju, nenoliedzami, šī fiksācija pildīja, tomēr pacients tika piesaistīts gultas režīmam, bet ārstējošajam personālam, īpaši jau kara zonās problēmas sagādāja pacientu transportēšana, kā arī fakts, ka šāda ģipša veidojuma žūšana varēja aizņemt no 6 stundām līdz pat vairākām dienām. Ar ģipsi apbērtas marles aptīšana ap lūzumu, šo marli tīšanas procesā samitrinot ar sūkli, atrisināja šīs problēmas- marle sacietēja ievērojami ātrāk un nodrošināja traumētās vietas fiksāciju ar krietni mazāku svaru.

Lasīt tālāk...

Skaistumkopšanas salons, kurā iegūt mieru, enerģiju, veselību

Stresa pilnajā ikdienā ikvienam nepieciešams atjaunot sava organisma resursus. Enerģija, kas jāuzņem ķermeņa “baterijām” ir vitāli būtiska, lai spētu nodrošināt tā pilnvērtīgu funkcionalitāti. To saprata jau Senās Ēģiptes civilizācijas laikā tūkstošiem gadu atpakaļ. Seno ēģiptiešu tradīcijas joprojām ir dzīvas un tās ir pamats, piemēram, epilācijai, manikīram un nagu lakai, acu kontūru iezīmēšanai, krēmu, smaržu, kā arī daudzu citu skaistumkopšanas līdzekļu ražošanā.

Lasīt tālāk...

“Vytautas Mineral SPA“ - miers, elegance, oriģinalitāte

Lietuvas kūrortpilsēta Birštonas jau izsenis ir slavena ar saviem ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem. Kēnigsbergas arhīva ierakstos ir atrastas piezīmes par to, ka krustneši savulaik esot atraduši „vietu pie sāļa ūdens” ar nosaukumu Birštaina.

            Kopš 1846. gada pacienti ierodas Birštonā, lai ārstētos, jo Viļņas Universitātes zinātnieki pierādīja, ka vietējie minerālūdens avoti palīdz atgūt veselību. No tā laika Birštonu tā arī sauc par «veselīgā ūdens pilsētu». Novērots, ka ūdens dziedē ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Veselības atgūšanas efekta skaidrojums ir pavisam vienkāršs - klimats, minerālūdeņu rezerves un dūņas.

Lasīt tālāk...

Apakškategorijas

Follow veselslv on Twitter

 


 

  

 

Citi piedāvājumi