Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Citi raksti par šo tēmu

Rubenhair

 

Kontakti:
Mob. +371 26955566
Tālr. +371 67273766
Skype: rubenhair.latvia
Viber: 26955566
WhatsApp: 26955566
E – pasts: info@rubenhair.lv

Darba laiks: P – Pie no 09:00 līdz 17:00

  Adrese:
Rīga,
Baznīcas iela 24 – 1

Mūsu klīnikas specializācija – matu problēmas. Rubenhair ir viens no līderiem matu, bārdas, ūsu, skropstu un uzacu pārstādīšanas sfērā. Tāpat mēs nodarbojamies ar matu un galvas ādas ārstēšanu izmantojot gan tradicionālās, gan jaunākās metodes. Pie mums Jūs varat pierakstieties uz pieņemšanu pie ārsta – gan pie ārsta trihologa, gan arī saņemt konsultāciju no matu transplantācijas speciālista.

Mēs esam daļa no lielas un draudzīgas klīniku un centru ģimenes ‘’RUBEN HAIR’’, kas atrodas visā pasaulē (ASV, Latvija, Kazahstāna, Ukraina). Vairāk nekā 20 gadu darba laikā mūsu centru speciālisti ir veikuši milzīgu apjomu matu transplantācijas procedūru, uzkrājuši pieredzi neveselu matu kā arī dažādu veidu matu atkāpšanās ārstēšanā. Viss mūsu klīnikas medicīniskais personāls  ir izgājis apmācības pie vadošā transplantologa ASV – medicīnas doktora Rubena Bogina un pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju viņa vadībā.
Matu transplantācijas sfērā mēs esam vieni no līderiem, izmantojot unikālu bezšuvju metodi matu transplantācijai, folikulu ekstrakciju metodi (FUE) – bezšuvju un bezrētu tehnoloģija.
Protams ka veikt matu transplantācijas procedūru ir psiholoģiski grūts. Tāpat nākas aprēķināt finansiālos izdevumus. Pilnīgi noteikti esat dzirdējuši ‘’ Tu man arī šāds/šāda patīc…’’ ‘’Noskuvies un būsi vīrietis, kā Brūss Villis..’’ , par ‘’sīpolu-ķiploku’’, ‘’jaunāko cilmšūnu plazmacitāro-mezoterapeitisko-norvēģu-franču līdzekli no retām zālītēm’’. Ticam, ka viss tas jau ir aiz muguras. Kā arī nebeidzamā ‘’speciālistu’’ rinda, kura Jums meklē paaugstinātu testosterona vai dihidrotestosterona līmeni un neatrod to, baidot Jūs ar lielu skaitu ‘’snaudošu’’ matu zem mikroskopa, kuri izlīduši no galvas ādas un gala rezultātā secinot: ‘’acīmredzot, problēma ir kuņģī’’.
Bet nav vērts krist panikā!

Mūsu speciālisti piedāvā Jums 100%:

  • Uzticamību un drošību
  • Nesāpīgumu
  • Komfortu un pieejamu cenu
  • Garantētu rezultātu

Mēs uzņemamies atbildību par mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti!

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi