{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

OXY Club

Kontakti:
tālr. 25555550
www.oxyclub.lv
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
skype: OXYCLUB
Adrese:
Rīga,
Kr.Barona iela 6
Kr. Barona iela 30
Čaka iela 67/69
Hospitāļu iela 23
Pērnavas iela 10
Nīcgales iela 10
Matīsa iela 25
Edžiņa gatve 1
Prūšu iela 20
Brīvības iela 109
Lidoņu iela 27
Ruses iela 13

Daugavpils,
Rīgas iela 54a

 

Svīsti un cīnies sporta nodarbībās, samazinot apjomu problemātiskajās ķermeņa vietās – uz vēdera, sēžamvietas un kājām, bet no rezultāta čiks vien sanāk? Izmēģini pēdējā laika tievēšanas hītu - vakuuma trenažieri, kurš nodrošina vēlamo efektu, apvienojot kustības un vakuumu. Šis ir arī lielisks veids, kā ātrā laikā samazināt neizskatīgo apelsīna miziņu!

 

Vai tiešām brīnumtrenažieris?

Vācijā ražotais eliptiskais baro trenažieris VACU-STEP® darbojas uz kustību un vakuuma pamata un ļoti īsā laikā garantē, ka tiek samazināts apjoms uz vēdera, gurniem un kājām. Līdz ar to ievērojami mazinās arī celulīts un šajās ķermeņa daļās uzlabojas ādas stāvoklis. Izklausās gandrīz kā pēc brīnummašīnas, tāpēc jāsaprot, kā tas notiek? Vakuums un pazemināts spiediens rada būtisku vielmaiņas uzlabošanos, bez īpaši smagas fiziskas piepūles. Šī vakuuma terapija nodrošina, ka tiek aktivizētas tauku šūnas, uzlabota limfas atteice un paātrināts kaloriju patēriņš. Nodarbības laikā trenažieris liek sarauties attiecīgajām muskuļu grupām. Lai tas notiktu, organisms ir spiests tērēt enerģiju no tuvākajām tauku šūnām – šajās ķermeņa vietās tas bieži vien ir biezs tauku slānis, kurā ir slikta asinsrite. Vakuuma trenažieris veicina asinsriti augšējos ādas slāņos, tādējādi muskulatūra saņem ar skābekli bagātas asinis, kas savukārt, aktivizē tauku dedzināšanās procesu. Saistaudi reaģē uz palielinātu spiedienu, ko izraisa ienākošo asiņu daudzums, tāpēc šī reakcija atver limfmezglus un notiek sārņu izvadīšana.

Rezultāts ir satriecošs: 98% gadījumu ir līdz 30 cm ķermeņa apjoma zudums problemātiskajās zonās; 77% gadījumu pazūd celulīts un iespējams zaudēt 10 kilogramu liekā svara.

 

Aktīvie un nostiprinošie treniņi

Nodarbība uz vakuuma trenažiera vidēji ilgst 30 minūtes. Kā ikviena fiziskā aktivitāte, arī te nepieciešama iesildīšanās, aktīvā daļa un atsildīšanās. Tāpēc pirmās piecas minūtes ieteicams vakuumu nostādīt režīmā uz 10-15 m/bar. Treniņa aktīvajā laikā vakuums var būt noregulēts uz 20-30 m/bar, savukārt pēdējās piecas minūtes organisms jāgatavo atslodzei, vakuumu stiprumu nepārsniedzot 10-15 m/bar.

Dažreiz šķiet, ka uzliekot spēcīgāku vakuumu, būs lielāks efekts. Nē! Ļoti intensīvā treniņā muskuļiem ir nepieciešama liela asinsplūsma, kas veicina pienskābes veidošanos un negatīvi ietekmē vielmaiņu. Šeit svarīgi ievērot, lai nodarbība norit aerobā, nevis anaerobā režīmā, citādi tiks palielināta muskuļu masa, kas nav šīs ierīces mērķis.

Kā lielu daļu sporta ierīču, arī vakuuma trenažieri izmanto divu veidu nodarbībās: intensīvi treniņi, kad nopietni panākumi vērojami uzreiz un normāli treniņi, kad nepieciešama iegūtā rezultāta uzturēšana un nostiprināšana. Intensīvais treniņu grafiks piecām nedēļām ir sekojošs: pieci treniņi pirmajā un otrajā nedēļā, četri treniņi trešajā un ceturtajā nedēļa, divi treniņi piektajā nedēļā. Savukārt iegūtā efekta nostiprināšanai un saglabāšanai visu turpmāko laiku vakuuma trenažieri iesaka apmeklēt vienu divas reizes nedēļā.


Kas ir jāievēro trenējoties uz vakuuma trenažieriem:

 • treniņa laikā pulss nedrīkst būt augstāks par 110-125 sirds sitieniem minūtēs;
 • visas nodarbības laikā izdzer vienu litru ūdens;
 • pēc nodarbības var būt paaugstināta ķermeņa temperatūra – tā ir organisma reakcija uz uzlaboto asinsriti problemātiskajās ķermeņa zonās;
 • trenējoties uz vakuuma trenažiera, tajā pašā dienā nav vēlama papildus fiziska slodze;
 • lai iegūtu vēlamo, jāaizmirst kūkas un kūciņas, saldi dzērieni, eļļā cepti kartupeļi un citi kalorijām bagāti ēdieni.

Vakuuma trenažieri neizmanto, ja tev ir:

 • sirds mazspēja;
 • elektrokardiostimulators;
 • tromboze vai vēnu iekaisums;
 • zemādas vēnu varikoze;
 • ļoti augsts vai ļoti zems asinsspiediens;
 • astma;
 • epilepsija;
 • grūtniecība.

! Ja tev ir tikai ādas kapilāru paplašināšanās, nodarbība uz vakuuma trenažieri ir atļauta.

 

Ko jūs iegūstat:

+ efektu var novērtēt uzreiz – tāpēc pirms treniņa nosveries un izmēri apkārtmēru attiecīgajās vietās, un atkārto to uzreiz pēc nodarbības.;

+ tiek aktivizētas tauku šūnas, uzlabota limfas atteice un veicināta sārņu izdalīšanās no organisma;

+ vairāki sporta veidi un diētas iedarbojas uz visu ķermeni vienmērīgi, bet šis uz konkrēto problemātisko zonu;

+ nodarbības laikā tauku dedzināšanas ātrums palielinās par 400%.

Kur un cik tas maksā?

Solāriju un vakuuma trenažieru studijā Oxy Club, www.oxuclub.lv. Cenas: Ls 140 – 20 nodarbības; Ls 7 – viena nodarbība. Ar Klienta karti 20 nodarbības Ls 112, bet viena nodarbība Ls 5,60.

Follow veselslv on Twitter

 

   

 

Citi piedāvājumi