{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Flebologi oktobrī aicina pedagogus

“Oktobris tradicionāli ir skolotāju mēnesis, tāpēc līdzīgi kā citus gadus mēs šajā mēnesī vēlamies atbalstīt skolotājus, piedāvājot viņiem izdevīgākus nosacījumus vēnu problēmu diagnostikai un ārstēšanai,” stāsta Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas


Lasīt tālāk ...

Aktuāli video

 

Meklējam jauniešiem draudzīgos ārstus!

Biedrība “Papardes Zieds” uzsākusi īstenot akciju “Ārsts ir mans draugs!”. Projekta mērķis ir apzināt jauniešiem draudzīgos ārstus un izstrādāt ērti lietojamu, interaktīvu karti ar norādēm vieglākai ārstu atrašanai.

Aicinām ikvienu jaunieti, kas Rīgā sastapis jauniešiem draudzīgu ārstu – ginekologu, urologu vai dermatovenerologu, mūs informēt un aizpildīt anketu biedrības mājas lapā www.papardeszieds.lv.
Projektā aicināti iesaistīties arī Latvijas ginekologi, urologu un dermatovenerologi. Ieinteresētie ārsti aicināti pieteikties, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ņemot vērā jauniešu nelielo maksātspēju, galvenā mērķauditorija ir ārsti, kuriem ir līgums ar Veselības norēķinu centru, tomēr esam gatavi iekļaut arī citus ieinteresētus speciālistus.
Šobrīd projekts tiek īstenots tikai Rīgā, tomēr nākotnē ceram paplašināt aptverto speciālistu loku arī reģionos.
Pieteikumus no ārstiem gaidām līdz 31.jūlijam, jaunieši savus ieteikumus varēs iesniegt līdz 15.jūlijam. Informācija tiks apkopota līdz šī gada novembrim un tālāk prezentēta plašākai auditorijai organizācijas mājas lapā kā jauniešiem draudzīgo ārstu karte.
Jauniešiem draudzīgi veselības aprūpes pakalpojumus raksturo pieejamība, atbilstība jauniešu vajadzībām un jauniešiem nepieciešamās jaunākās informācijas sniegšana, nodrošinot kvalitatīvus un pakalpojumus par jauniešiem pieņemamu samaksu. Tie ietver atbilstošu un diskrētu vidi, kas nodrošina konfidencialitāti un tādu veselības aprūpes speciālista attieksmi, kas nepauž nosodījumu un dod jauniem cilvēkiem iespēju seksuālās un reproduktīvās veselības jomā veikt brīvu un apzinātu izvēli.
Pasaules Veselības organizācija, ANO Bērnu fonds, ANO Iedzīvotāju programma un citas starptautiskās organizācijas ir atzinušas, ka jauniešiem draudzīgi veselības pakalpojumi veicina jauniešu seksuālo un reproduktīvo veselību, nodrošinot jauniešus ar viņu vecumposmam nepieciešamo informāciju un iemaņām.
Akcija tiek īstenota Eiropas Komisijas projekta SAFE II ietvaros.

Follow veselslv on Twitter

 

   

 

Citi piedāvājumi