{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 

Bisfenols A giga

Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Flebologi oktobrī aicina pedagogus

“Oktobris tradicionāli ir skolotāju mēnesis, tāpēc līdzīgi kā citus gadus mēs šajā mēnesī vēlamies atbalstīt skolotājus, piedāvājot viņiem izdevīgākus nosacījumus vēnu problēmu diagnostikai un ārstēšanai,” stāsta Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas


Lasīt tālāk ...

Aktuāli video

 

SIA „Palīdzības Dienests” īpašās cenas akcijas cenas pretērču vakcinācijai

 No 2010.gada 1.marta SIA Palīdzības Dienests vakcinācijas kabinets, Hipokrāta ielā 2, Rīgā akcija pretērču vakcinācijai –
•    vakcināciju bērniem no 1-12 gadiem, vienas vakcīnas cena 12.00 LVL
•    vakcinācija pieaugušajiem, vienas vakcīnas cena 17.00 LVL
Lai pie mums saņemtu vakcīnu, nav nepieciešams speciāls ģimenes ārsta nosūtījums, turklāt arī mūsu centrā ir speciālisti, kas var sniegt konsultācijas.
Vēlreiz gribam atgādināt, ka šogad nebūs pieejams specifiskais pretērču imunoglobulīns, kuru līdz šim bērni pēc ērces koduma varēja saņemt bezmaksas pieaugušie par samaksu.
Ērču encefalīts ir ļoti nopietna saslimšana tāpēc aicinām neatlikt potēšanu pret ērču encefalītu uz vēlāku laiku.
Pie mums ir iespējams saņemt visas šobrīd aktuālākās, speciālistu rekomendētās un iedzīvotāju pieprasītākās vakcīnas pieaugušajiem - pretgripas vakcīna, A un B hepatīta vakcīna, kā arī vakcīnas pret ērču encefalītu.


Sandra Akmane
Valdes priekšsēdētāja
SIA Palīdzības Dienests
Tālr. 67520930; 67042816
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   
www.privatklinika.lv