Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 

Ģērmanis GIGA

Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

Horoskopi 1. - 14. janvāris

Rita Riekstiņa
www.ritariekstina.lv

1-7.janvāris

01.01.-08.01. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

1.un 2.janvārī Mēness atrodas Vēža zīmē, 2.janvārī pilnmēness. Gads iesāksies ar jūtīgu organisma reakciju uz gremošana sistēmu, īpaši kuņģi un divpadsmit pirkstu zarnu. Liela iespēja saindēties gan ar pārtiku, gan alkoholiskajiem dzērieniem. Jāizvairās arī no sadzīves ķīmijas neapdomīgas lietošanas.

3. un 4.janvārī Mēness atrodas Lauvas zīmē. Pēcsvētku smagums būs jūtams sirds un asinsvadu sistēmai. Sirds infarkta risks, paaugstināts asinsspiediens. Jāsaudzē fiziskā enerģija, jāizvairas no pārslodzes.

No 5. līdz 7.janvārim Mēness atrodas Jaunavas zīmē. Gan garīgais, gan fiziskais ķermenis būs pateicīgs par detoksikācijas procedūrām. Var sagatavot ķermeni kosmētiskām procedūrām. Jūtīgs mazais iegurnis, kā arī vārīgā žultspūšļa darbība. No ķirurģiskām procedūrām gremošanas sistēmā kategoriski jāizvairās.

8. - 14.janvāris

09.01. - 15.01.Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

8. un 9.janvārī Mēness atrodas Svaru zīmē, 9.janvārī Mēness pāriet dilstošā fāzē. Dienas, kad vēders smagumu jutīs un iespējams, ka vēl līdz šim brīdim nebūs ticis galā ar svētku labumiem. Labvēlīga dienas zobu labošanai, ārstēšanai, arī raušanai. 10. un 11.janvārī Mēness atrodas Skorpiona zīmē. Laiks pateicīgs skaistuma un pašsajūtas procedūrām, īpaši patīkamu efektu atstās kaut kā samazināšana, izņemšana, nogriešana. Jāizvairās no ginekoloģiskām manipulācijām, palielināts iekaisuma risks.  

12.,13. un 14.janvārī Mēness atrodas Strēlnieka zīmē. Šajās dienās ar līkumu jāiet jebkādām procedūrām, kas saistītas ar gremošanas sistēmu, īpaši jau aknām. Lieliskas prāta un ķermeņa atslodzes dienas, uzņemtais šķidruma daudzums jūtami uzlabos audu elastību. Priekšroka dabas preparātiem.  

Follow veselslv on Twitter

 

 

 

Citi piedāvājumi