Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

9.-15.aprīlis

09.04 - 15.04 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

9.,10.un 11.aprīlī Mēness Ūdensvīra zīmē. Uzturā var lietot vairāk šķidrumu, tas dilstošai enerģijai palīdzēs organisma attīrīšanās procesos. Šajās dienās var palielināt fizisko slodzi, vairāk uzsvaru liekot uz sirds darbības nostiprināšanu. Traumu gadījumā var būt nepieciešama operācija.
12. un 13.aprīlī Mēness būs Zivīs. Jāsamazina uzņemtā sķidruma apjoms, organismam būs grūtāk to izvadīt. Biežāk pietūks ekstreminātes, attiecīgi jāizvairās arī no procedūrām pēdās, kājām. Nav ieteicamas masāžas. Organisms alerģisks un jūtīgs, pazemināta imunitātes.
14. un 15. aprīlī Mēness Auna zīmē. Mēness cikla noslēgumā saasināsies emocionālais jūtīgums. Jūtīga sejas zona, galva. Jāizvairās no jebkādām procedūrām maņas orgānos. Var atgriezties senas traumas, jūtīgas pēcoperācijas brūces.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi