Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

7.-13.maijs

08.05 - 15.05 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

8.maijā dilstošs Mēness Ūdensvīra zīmē. Jūtīgi asinsvadi, jāizvairās no lielas slodzes īpašie tiem, kam paaugstināts spiedienas. Ieteicamas ūdens procedūras.

9. un 10.maijā Mēness Zivju zīmē, 11.maijā Aunā. 9., 10.maijs - abas dienas un 11.maijā pirmajā dienas pusē - piemērots laiks meditācijām, mērenām fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā. No ūdens procedūrām šajās dienās labāk izvairīties. Tramīgs emocionālais stāvoklis, vārdi asi kā dunča gals.

Mēness uzturēsies Auna zīmē vēl arī 11.maija dienas otrajā pusē, 12. un 13.maijā. Jālīdzsvaro slodze uz acīm un galvu. Mazāk noslogot redzi sēžot pie datora, jāizvairās no ķirurģiskām iejaukšanām sejas zonā. Raksturīgas asas un pēkšņas zobu sāpes. Palielināta traumatisma iespējamība. Brūces dzīs lēnāk.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi