Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

5.-11.marts

No 5.marta līdz 7.martam Mēness pāriet no Svaru uz Skorpiona zīmi. Organisms ar lielu baudu pieņems dažādas barojošas procedūras ādai, ieteicams veikt kosmētiskas procedūras, taču jāizvairās no adatām un injekcijām. Lieliskas dienas imidža maiņai, jaunam matu sakārtojumam, kam ilgstoši jau briedi.

08.03 - 16.03 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

8. un 9. martā dilstošs Mēness Strēlnieka zīmē. Vēdera prieki radīs pavisam duālas sajūtas. Gribēsies ēst ātri, daudz un neuzmanīgi. Garšas kārpiņas piedzīvos īsus baudas mirkļus, taču gremošanas sistēma, īpaši aknas, būs ļoti smaga pārbaudījuma priekšā. Ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.
10. un 11.martā Mēness Mežāzī, 12.martā - Ūdensvīra zīmē. Pateicīgs laiks rehabilitācijas pasākumiem, vingrošanai, īpašu akcentu liekot uz muguras muskulatūras spēcināšanu. Vieglāk atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem. Nav ieteicama kuņģa ārstēšana.

Follow veselslv on Twitter 


 


 

 

Citi piedāvājumi