Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

4.-20.maijs

14. un 15.maijā Mēness Vērša zīmē, būs jūtīga kakla zona, rīkli biežāk kairinās klepus. Var būt pastiprināts jūtīgums ausīs, tādēļ ieteicams izvairīties no vietām, kurās ļoti liels troksnis. Pateicīgs laiks reproduktīvās sistēmas funkcijas profilaksei un ārstēšanai.

16.05.- 21.05 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

16. un 17.maijā Jauna mēness enerģija Dvīņu zīmē paprasīs papildus uzmanību elpošanas sistēmai. Šajās dienās ļoti svarīgi atrasties svaigā gaisā, taču nepārspīlēt ar fizisko slodzi. Pateicīgas dienas limfas drenāžas procedūrām, organisma skalošanai.

18. un 19.maijā Mēness atradīsies Vēža zīmē. Pie Tava tempļa durvīm būs uzraksts - kas pats sevi sargās, to arī Dievs sargās. Ar līkumu jāiet alkoholiskajiem dzērieniem, jāizvairās no ķīmiskiem preparātiem un procedūrām ar augstu kaitīguma koeficientu. Vērtīgas dienas vingrošanai.

20. un 21.maijā Mēness Lauvas zīmē. Palielināta slodze uz sirds darbību. Izteikti mainīgs asinsspiediens, kuru nenāksies viegli normalizēt. Var veikt redzi uzlabojošas procedūras, tāpat pateicīga dienas nervu sistēmas darbības profilaksei. Spēcīgs efekts meditācijām.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi