Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

30.aprīlis - 6.maijs

29.04.- 06.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

29., 30.aprīlī un 1. maijā Skorpiona zīmes pilnmēness gaisma spilgti apspīdēs reproduktīvo sistēmu, liekot pievērst uzmanību mazākajām niansēm, kas var norādīt uz disfunkciju. Var saasināties agrāk aktuālas saslimšanas, īpaši vērība jāpiegriež iekaisuma procesiem. Ja šajā laikā iekrīt pēcoperācijas periods, tad jārēķinās ar ilgāku un rūpīgāku attieksmi pret brūcēm.

2. un 3.maijā Mēness Strēlnieka zīmē. Jūtīga aknu sistēmas darbība. Šajās dienās nepārliet un nenodot asinis. Jāizvairās no procedūrām mazajā iegurnī. Var ārstēt plaušas, bronhus, tie viegli padosies ārstēšanas un profilakses pasākumiem.

4. un 5. maijā Mēness būs Mežāža zīmē, jebkuras operācijas var būt ar neprognozējamām sekām, ilgstošu atveseļošanās procesu, taču īpaša uzmanība šajās dienās ir kauliem un locītavām. Var operēt gremošanas sistēmas orgānus.

6.maijā Mēness vēl Mežāzī un 7.maijā jau Ūdensvīra zīmē. Paaugstināta emocionalitāte, ieteicamas garīgās prakses un saplānots dienas režīms. Jutīgas acis, nav ieteicamas arī skaistum kopšanas procedūras sejas zonai.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi