Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

28.maijs - 3.jūnijs

29.05.- 04.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

29., 30.maijā un 31.maija pirmajā dienas pusē pilna mēness fons ar Strēlnieka zīmes nokrāsu atstās jūtamu iespaidu gan uz aknu darbību, gan uz maņu orgāniem. Organisms pēc iespējas jāatbrīvo no pārtikas un ķīmiskās slodzes, jāļauj tam būt relaksētā miera stāvoklī. Pateicīgas dienas elpošanas vingrojumiem.

Mēness vēl Strēlniekā 31.maija otrā dienas pusē, 1. un 2.jūnijā tas viesosies Mežāzī. Bus jūtīgāka mugura, var sāpēt zobi, būt smagnēja sajūta locītavās. Jāizvairās no lielas slodzes, taču relaksējoša muguras masāža ir pat ļoti ieteicama.  Nevajadzētu badoties, kā arī nodarboties ar ekstrēmajiem sporta veidiem.

 

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi