Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

26.marts - 1.aprīlis

24.03.- 30.03. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.

26. un 27. martā Mēness Lauvas zīmē, acis un ausis vaļā jātur tiem, kam jūtīga sirds un asinsvadu sistēma. Var būt mainīgs asinsspiediens, taču ja tas ir normas robežās, tad šajās dienās var veikt redzes korekciju, veikt redzi uzlabojošas procedūras.
29.martā Mēness pāriet uz Jaunavas zīmi. No 28. līdz 30.martam tuvojošā pilnmēness enerģija darīs jūtīgu jostas daļu un tās orgānus. Gremošanas sistēmai jābūt labākajai draudzenei un uzticamākajam kolēģim, jo mazākā nevērība radīs vēlmi buntoties. Īsas, taču asas un nepatīkamas sāpes jāņem vērā.

30.04.- 07.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

30.martā Mēness atrodas Jaunavas zīmē un 31.martā pilnmēness Svaru zīmē. 31.marts un 1.aprīlis pilnmēness iespaidā radīs diezgan lielu jūkli endokrīnajā un gremošanas sistēmā. Ieteicamas atslodzes dienas gan fiziskajā, gan emocionālajā plānā. Cilvēkiem ar nevienmērīgu hormonālās sistēmas darbību var būt izteikti izsitumi. Jāizvairās no manipulācijām urīnizvadsistēmā.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi