Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

23.-29.aprīlis

23.04.- 28.04. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.

23. un 24.aprīlī Mēness Lauvas zīmē, būs paātrināta sirdsdarbība, mainīgs asinsspiediens. Jāizvairās no papildus slodzes sirdij, kā arī dažādām manipulācijām un procedūrām sirds rajonā. Nav ieteicams tērēt fizisko enerģiju, jāizvairās no riskantiem pasākumiem ar paaugstinātu adrenalīna devu.
25. un 26.aprīlī, kad Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, lielisks laiks tam, lai pamainītu ēšanas un fizisko aktivitāšu plānu, pievērstos veselīgākam dzīvesveidam. Šajās dienās ieteicama badošanās. Jāizvairās no procedūrām gremošanas sistēmā, īpaši kuņģī un 12 pirkstu zarnā.
27. un 28.aprīlī Mēness Savru zīmē. Par sevi liks manīt endokrīnā sistēma. Uz ādas var parādīties izsitumi, kas liecinās par hormonālās sistēmas darbības traucējumiem. Var būt hronisku saslimšanu paasināšanās.

29.04.- 06.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

29.aprīlī Mēness Svaru zīmē, 30. aprīlī un 1. maijā Skorpiona zīmes pilnmēness gaisma spilgti apspīdēs reproduktīvo sistēmu, liekot pievērst uzmanību mazākajām niansēm, kas var norādīt uz disfunkciju. Var saasināties agrāk aktuālas saslimšanas, īpaši vērība jāpiegriež iekaisuma procesiem. Ja šajā laikā iekrīt pēcoperācijas periods, tad jārēķinās ar ilgāku un rūpīgāku attieksmi pret brūcēm.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi