Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 

Ģērmanis GIGA

Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

21.-27.maijs

22.05.- 28.05. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.

22. un 23.maijā Mēness viesojas Jaunavas zīmē. Ķermenis būs pateicīgs un padevīgs dažādiem attīrīšanās procesiem. Var pievērsties ķermeņa kopšanai gan no ārpuses, gan iekšpuses. Ieteicams pievērsties uztura kvalitātei, taču nepārspīlēt un neeksperimentēt ar diētām.

24., 25. un 26.maijā ēness Svaros. Labvēlīgs un viegls fons vispārējai pašsajūtai. Ikdienas režīmu nav ieteicams mainīt ar izteiksmīgiem un aktīviem notikumiem, īpaši ar fizisku slodzi. Pateicīgas dienas galvas, sejas zonas sakopšanai un ārstēšanai, labas dienas zobu raušanai un protezēšanai.

27. un 28.maijs ar Mēnesi Skorpiona zīmē būs labvēlīgs dažādām galvas procedūrām, matu un arī ādas stāvokļa uzlabošanai. Nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās reproduktīvajā sistēmā. Palielināta iespēja saindēties ar alkoholu.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi