Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

19.-25.marts

17.03.- 23.03 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

No 17.marta līdz pat 19.martam Mēness Auna zīmē, iespējami biežāki galvas reiboņi, mainīgs asinsspiediens. Nav ieteicama redzes korekcija, kā arī jebkuras procedūras sejas daļai. Jābūt uzmanīgiem ar asiem priekšmetiem, nazis var tiekties pie pirkstu galiem skaņas ātrumā.
20. un 21.martā Mēness Vērša zīmē. Spersim pirmos soļus uz Saules rituma gādāto Pavasara ceļu. Šajās dienās jāizvairās no augšējo elpošanas ceļu manipulācijām, var parādīties neliels klepus, tomēr lielākoties tas nenesīs sev līdzi smagas saslimšanas.
22. un 23.martā Mēness atradīsies Dvīņu zīmē. Jūtīga elpošanas sistēma, taču klāt iepriekšējo dienu jūtīgajiem orgāniem, jūtīgāki kļūs arī dziļākie elpošanas ceļi. Ļoti būtiski tas, kādi profilaktiski pasākumi attiecībā uz veselību tiks veikti iepriekšējās dienās. Var parādīties trauksmes sajūta, jūtīgs emocionālais fons.
24.martā augošs Mēness Vēža zīmē. 24. un 25.martā var būt izteikta apetīte, taču kuņģim un divpadsmit pirkstu zarnai būs grūti tikt galā ar smagu uzturu. Palielinās saindēšanās risks, turklāt ar īpaši smagām sekām. Pēc iespējas jāatsakās no apreibinošām vielām. Lieliskas dienas kāju, ceļgalu ārstēšanai. Var likt protēzes, labot zobus.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi