Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Veselības horoskopi

16.-22.aprīlis

16.04.- 22.04 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

Gremošanas sistēma jauna Mēness fāzi Vērša zīmē no 16. līdz 18.aprīlim iesāks ar duālām sajūtām - īpašu uzsvaru liks uz kuņģa spēju uzņemt un pārstrādāt barības vielas, tanī pašā laikā organisms gādās par spēcīgu tieksmi pēc mazliet pārspīlētiem baudas mirkļiem. Aizrīšanās, pārēšanās risks.
19. un 20.aprīlī Mēness Dvīņu zīmē, vēlams ar dubultu uzmanību pievērsties tam, ko liec vēderā. Piemērotas dienas viegliem, veģetāriem ēdieniem. Ieteicami profilaktiski elpošanas sistēmas vingrinājumi, vairāk atrasties svaigā gaisā. Nervu sistēma tramīga, jūtīgākiem var būt trauksmes sajūta. 21. un 22.aprīlī, kad Mēness būs Vēža zīmē, jāpasaudzē gremošanas sistēma, nieres, žultspūslis. Nav ieteicamas nekādas ķirurģiskas iejaukšanās un manipulācijas, tāpat vērts piedomāt, kā pats tos noslogo. Vērtīgi nodoties muguras spēcināšanai, fiziskajām aktivitātēm speciālista uzraudzībā.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi