Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

1.-8.aprīlis

1.aprīlī pilnmēness atradīsies Svaru zīmē. Diezgan liels jūklis endokrīnajā un gremošanas sistēmā. Ieteicamas atslodzes dienas gan fiziskajā, gan emocionālajā plānā. Cilvēkiem ar nevienmērīgu hormonālās sistēmas darbību var būt izteikti izsitumi. Jāizvairās no manipulācijām urīnizvadsistēmā.
2. un 3.aprīlī Mēness Skorpionā. Pateicīgs laiks masāžām, dažādām ķermeņa relaksācijas procedūrām. Var ārstēt elpošanas sistēmu - kaklu, mandeles, rīkli. Jūtīga reproduktīvā sistēma, var būt pēkšņi iekaisumu saasinājumi.
4. un 5.aprīlī Mēness Strēlnieka zīmē, jāsamazina uzņemtais uzturs, īpaši, ja tas ir ass un smags. Aknu un aizkuņģa dziedzera funkcija var būt ļoti apgrūtināta. Spēcīgas alkohola un ķīmisku vielu intoksikācijas.
6.aprīlī Mēness no Strēlnieka pāriet uz Mežāža zīmi. 8.aprīlī dilstošs Mēness Mežāzī. Trausla kļūs kaulu un balsta sistēma. Biežāk iespējami lūzumi ar secīgu ilgstošu atveseļošanās procesu. Ja nav problēmas ar gremošanas sistēmu, tad šīs dienas ir pateicīgas atslodzei un badošanās.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Citi piedāvājumi