Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Veselības horoskopi

1.-4.marts.

01.03.- 07.03. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

Pavasara mēnesis sāksies ar Pilna mēness enerģiju Jaunavas zīmē, kas īpašu uzmanību liks pievērst greošanas sistēmai. Mēness ritms jau saka priekšā - nepārslogo, atbrīvo, ļauj procesiem notikt pašiem. Lieliskas dienas kosmētisku procedūru plānošanai, sagatavošanās darbiem nozīmīgām manipulācijām. No ķirurģiskiem procesiem un narkozes gan jāatsakās.

3. un 4.martā Mēness Svaru zīmē padarīs jutīgas nieres. Ēšanas un dzeršanas paradumi izteikti parādīsies uz ādas un īpaši jau uz sejas. Jāizvairās no urīnpūšļa ārstēšanas, operēšanas. Pateicīgas dienas ausu, kakla veselības uzlabošanai arī kosmētiskām barojošā procedūrām.

Follow veselslv on Twitter 


 


 

 

Citi piedāvājumi