Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

© Copyright Progresīvo Tehnoloģiju Institūts

Šīs Web lapas un visu publikāciju autortiesības pieder biedrībai "Progresīvo tehnoloģiju institūts" vai arī ir izvietotas ar autortiesību īpašnieku atļauju.

Materiālu drīkst kopēt un lejupielādēt tikai personiskām vajadzībām bez komerciāla satura un mērķa.

Jūs nedrīkstiet pārveidot, mainīt vai papildināt materiālu, kas atrodas šajā Web lapā, nedrīkstiet to pārdot vai publiski pavairot un, izplatīt. Materiāla pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz autortiesību īpašnieku ir obligāta.

 

www.vesels.lv informācijas publicēšanas noteikumi attiecībā uz priekšvēlēšanu informācij:

Ņemot vērā Latvijas pilsoņu tiesības vēlēšanās veikt informētu izvēli, www.vesels.lv bez atlīdzības publicē politisko partiju vai atsevišķu indivīdu, kuri kanidē vēlēšanās, viedokļus par jautājumiem un problēmām, kas saistīti ar veselību, veselības aprūpi, pārtiku, ēdināšanu un tamlīdzīgi.

Politiskām partijām, vai personām, kas kandidē vēlēšanās ir jāsedz tikai sava viedokļa publicēšanas tehniskās izmaksas 10,00 EUR apmērā.

Redakcijas ieskatā interesantāko jautājumu un problēmu apskatam Redakcija var veikt intervijas. Intervijas sagatavošana un publicēšana ir bez maksas.

Publicējamos materiālus iesūtīt uz: redakcija@vesels.lv

Redakcija patur tiesības nekvalitatīvi vai sliktā valodā sagatavotus materiālus nepublicēt, bet nodot atpakaļ iespējamai labošanai.

Autori ir pilnībā atbildīgi par savu materiālu saturu. 

Ja redakcija iesūtīto materiālu atzīst nevis par viedokli, bet gan par reklāmas materiālu, tad tāda materiāla publicēšanai (izvietošanai) tiek piemērots vispārējais reklāmas izcenojums.

 

Autoriem:

Autori iesūtot savu rakstu www.vesels.lv redakcijai apliecina savu piekrišanu autortiesību nodošanai biedrībai Progresīvo Tehnoloģiju Institūts pēc raksta publicēšanas www.vesels.lv. Pēc publikācijas izvietošanas autoram ir tiesības 15 dienu laikā iesniegt pretenzijas pret publikācijas saturu vai izvietošanu. Pēc šī termiņa notecēšanas tālākas autora pretenzijas var tikt izskatītas vai noraidītas pēc www.vesels.lv administrācijas ieskatiem.

Autoriem paliek tiesības uz savu materiālu izmantošanu citās publikācijās citās vietās. Identisku publikāciju izvietošana citās vietās bez biedrības "Progresīvo tehnoloģiju institūts" rakstiskas atļaujas nav atļauta.

Redaktoram ir tiesības izmainīt rakstu tekstu nemainot būtisko raksta saturu.

 

 

Biedrība "Progresīvo tehnoloģiju institūts"

Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 33, Rīga, LV-1026

 

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi