Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Citi raksti par šo tēmu

Alternatīvā medicīna

Cilvēks - dabas fenomens

Ingūna Zeltiņa un Zanda Erbss

Kad bērns ienāk šajā fiziskajā realitātē, viņš ir atšķirīgs un īpašs, bet ar laiku viņu ietekmē vide, ģimene, audzināšana, sociums,. Tātad ir kaut kas, kas cilvēku ir iekrāsojis ātrāk, pirms pašas piedzimšanas. Bet kādas ir šīs krāsas, ko viņš ir atnesis līdzi sev, to cilvēks nezina, tas pamazām atklājas dzīves ceļā.

Tā kā daudz kas no tā, ko cilvēks sevī nes ir viņam apslēpts, tas bieži rada neizpratni, vilšanos, sāpes, mulsumu. Kāpēc ar mani dzīvē tā notiek? Kāpēc es piedzīvoju vienas un tās pašas situācijas? Kāpēc es bieži slimoju? Kāpēc manī ir tik daudz skumjas… tie ir biežāk uzdotie jautājumi un reizē arī spēcīga motivācija meklēt atbildes uz tiem..

Lasīt tālāk...

Lāzerterapija ikvienam

Māris Belte

Mēs dzīvojam laikmetā, kad savu uzvaru svin farmācija. Vairums slimību gadījumos ārsts izraksta zāles. Ir taču tik viegli un ērti norīt to tabletīti, cerot, ka tā atrisinās visas problēmas. Tomēr kļūst aizvien grūtāk izgudrot jaunus medikamentus, modernās zāles kļūst ievērojami dārgākas, tās negarantē 100% izveseļošanos un tām mēdz būt nopietnas blakusparādības. Ir saprotama vēlme meklēt alternatīvus, drošākus un pietiekami efektīvus ārstēšanās veidus. Viens no salīdzinoši moderniem veidiem kā sev palīdzēt daudzu saslimšanu gadījumos ir lāzerterapija.

Lasīt tālāk...

Par bio-enerģiju un destilētu ūdeni!

Kas ir bio-enerģija?

Bio-enerģija ir cilvēka dzīves enerģija. Austrumos to pazīst jau tūkstošiem gadu saprotot ar vārdiem prana, chi vai reiki. Arī homeopātija nodarbojas ar to, lai palielinātu cilvēka bio-enerģiju, tādejādi ārstējot visu ķermeni kopumā, ne tikai slimo orgānu. Galvenie bio-enerģijas avoti ir gaiss, ūdens, ēdiens - bez tiem cilvēks var izdzīvot īsu brīdi.

Bio enerģijas lauks ieskauj un caurstrāvo dzīvas būtnes, vielas un priekšmetus. Bio lauks atspoguļo cilvēka smalko ķermeni un dzīves enerģijas līmeni. Pirms kāda slimība vai negatīvs notikums rodas fiziskajā ķermenī, tas pirms tam izpaužas cilvēka smalkajā ķermenī. Rūpējoties par savu smalko ķermeni mēs nodrošinām, ka daudzas problēmas vai slimības tiek izlabotas vēl pirms tās paspēj realizēties dzīvē. Tātad mūsu smalkais ķermenis ir cēlonis, bet fiziskais ķermenis un notikumi dzīvē ir tikai sekas. Zinot šo dabas noteikto kārtību, ir viegli saprast, ka jebkādas pozitīvas izmaiņas dzīvē spēj radīt tikai pārmaiņas mūsu smalkajā ķermenī.

Tādēļ nav nekādas jēgas risināt veselības problēmas tikai fiziskā ķermeņa līmenī vai lietot neattaisnotus līdzekļus kādu citu nevēlamu notikumu izmainīšanā. Tas būtu tas pats, kas izmantot rupju instrumentu - āmuru, lai saremontētu smalku mehānismu, piemēram, rokas pulksteni. To var mēģināt, bet labs rezultāts no tādas pieejas nevar iznākt.

Lasīt tālāk...

Kas ir strukturēts ūdens?

Ja ir jautājums par dzīvību uz šīs planētas, tad vienmēr ir runa par ūdeni. Bez ūdens neviena dzīva būtne – cilvēks, dzīvnieks, koks vai zāle nevar pastāvēt. Tieši ūdens ir viela, kura apvieno visas dzīvās būtnes uz šīs planētas. Visa dzīvība, viss dzīvais ir balstīts uz ūdeni. Cilvēks par 70% sastāv no ūdens.  Ja organisms zaudē 2% no šķidruma, viņš izjūt slāpes, ja 10% - sākas halucinācijas. Ja organisms zaudē vairāk par 12% ūdens, iestājas nāve.

Lasīt tālāk...

Akupunktūras dziedējošās adatiņas

Liga Kļaviņa

Akupunktūra ir Austrumu medicīna, kas izsenis pazīstama kā ķīniešiem, tā ēģiptiešiem, Nu jau atzīta un plaši izmantota visā pasaulē. Akupunktūru jeb adatu terapiju varētu salīdzināt ar tādu kā brīnumlīdzekli veselības atjaunošanā. Izskatās gan mazliet neticami - Iedur nelielu adatiņu, un notiek brīnums - cilvēks atveseļojas, kļūst skaistāks, pat notievē. Vai tiešām tas ir tik vienkārši? Un kur slēpjas šī brīnumlīdzekļa noslēpums?
 

Lasīt tālāk...

Follow veselslv on Twitter

  

 

Citi piedāvājumi