Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Aktuāli video

 

Info

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi


Drīzumā

© Copyright Progresīvo Tehnoloģiju Institūts

Šīs Web lapas un visu publikāciju autortiesības pieder biedrībai "Progresīvo tehnoloģiju institūts" vai arī ir izvietotas ar autortiesību īpašnieku atļauju.

Materiālu drīkst kopēt un lejupielādēt tikai personiskām vajadzībām bez komerciāla satura un mērķa.

Jūs nedrīkstiet pārveidot, mainīt vai papildināt materiālu, kas atrodas šajā Web lapā, nedrīkstiet to pārdot vai publiski pavairot un, izplatīt. Materiāla pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz autortiesību īpašnieku ir obligāta.

 

Autoriem:

Autori iesūtot savu rakstu www.vesels.lv redakcijai apliecina savu piekrišanu autortiesību nodošanai biedrībai Progresīvo Tehnoloģiju Institūts pēc raksta publicēšanas www.vesels.lv. Pēc publikācijas izvietošanas autoram ir tiesības 15 dienu laikā iesniegt pretenzijas pret publikācijas saturu vai izvietošanu. Pēc šī termiņa notecēšanas tālākas autora pretenzijas var tikt izskatītas vai noraidītas pēc www.vesels.lv administrācijas ieskatiem.

Autoriem paliek tiesības uz savu materiālu izmantošanu citās publikācijās citās vietās. Identisku publikāciju izvietošana citās vietās bez biedrības "Progresīvo tehnoloģiju institūts" rakstiskas atļaujas nav atļauta.

Redaktoram ir tiesības izmainīt rakstu tekstu nemainot būtisko raksta saturu.

 

 

Biedrība "Progresīvo tehnoloģiju institūts"

Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 33, Rīga, LV-1026

 

VC4tests

Piedalies Veselības Centra 4 rīkotajā konkursā, atbildi pareizi uz jautājumiem un laimē dāvanu kartes vizītei pie uztura speciālistiem!1.    Cik kalorijas satur viens grams tauku?

a)    7 kcal
b)    4 kcal
c)    9 kcal

2.    Kāds ir normāls, veselīgs ķermeņa masas indekss, kuru būtu ieteicams saglabāt visu mūžu?
a)    mazāks nekā 18,5
b)    18,5-24,55
c)    25-29,99

3.    Kuri no nosauktajiem produktiem satur saliktos ogļhidrātus?
a)    augļu sula
b)    karameles
c)    rupjmaizes šķēle

4.    Kas visbiežāk izraisa saslimšanu ar kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnas čūlu?

a) trekni ēdieni
b) pārmērīga alkohola lietošana
c) baktērija Helicobacter pylori

5.    Kādi simptomi liecina par apendicīta iekaisumu?
a)    sāpes vēdera lejasdaļā labajā pusē
b)    vemšana un nelabums
c)    uzpūties un jūtīgs vēders

Lai piedalītos konkursā, ierakstiet savu vārdu, epastu un pareizās atbildes, atzīmējiet drošības kodu un aiziet!
(Jūsu epastu neizmantosim mēstuļu/spama sūtīšanai, kā arī nenodosim citām personām)

{aicontactsafeform pf=3}

Grūtniecības iestāšanās

Sveiki! Esmu jauna un bez lielas pieredzes dzimumdzīvē...
Gribētu zināt: Kad vīrietis beidz manā makstī, kā to attīrīt no spermas...
Tuvojas kazu nakts ,kas mani nedaudz baida, jo topošais virs tik skandina, ka nu varēs beigt savas mīļotās sievietes makstī, bet tai pašā laika negrib izsargāties ,jo vēlamies tikt pie bērniņa... Vai drīkst beigt maksti katru reizi?
Ka tas notiek, vai pēc katras neizsargātas reizes var palikt stāvoklī? Cik ilgi jāgaida līdz nākamajai seksa reizei, lai ieņemtu bērniņu? Kad un kā pārbaudīt iestājušos grūtniecību?
Gribetu dzirdet citu pieredzi...

Lasīt tālāk ...

Vakcinācija pret ērču encefalītu

Ekonomiskās krīzes ietekmē saslimstība var nopietni pieaugt.

Ekonomiskā krīze ir piespiedusi daudzus cilvēkus atteikties no vakcinācijas pret ērču encefalītu, kas ir faktiski vienīgā iespēja aizsardzībai pret šo smago slimību. Vienlaikus speciālisti norāda, ka ērču aktivitāte 2010.gadā tikai turpinās palielināties, jo to pārziemošanu labvēlīgi ietekmējusi šīs ziemas biezā sniega sega.

Lasīt tālāk ...

SIA „Palīdzības Dienests” īpašās cenas akcijas cenas pretērču vakcinācijai

 No 2010.gada 1.marta SIA Palīdzības Dienests vakcinācijas kabinets, Hipokrāta ielā 2, Rīgā akcija pretērču vakcinācijai –
•    vakcināciju bērniem no 1-12 gadiem, vienas vakcīnas cena 12.00 LVL
•    vakcinācija pieaugušajiem, vienas vakcīnas cena 17.00 LVL
Lai pie mums saņemtu vakcīnu, nav nepieciešams speciāls ģimenes ārsta nosūtījums, turklāt arī mūsu centrā ir speciālisti, kas var sniegt konsultācijas.
Vēlreiz gribam atgādināt, ka šogad nebūs pieejams specifiskais pretērču imunoglobulīns, kuru līdz šim bērni pēc ērces koduma varēja saņemt bezmaksas pieaugušie par samaksu.
Ērču encefalīts ir ļoti nopietna saslimšana tāpēc aicinām neatlikt potēšanu pret ērču encefalītu uz vēlāku laiku.
Pie mums ir iespējams saņemt visas šobrīd aktuālākās, speciālistu rekomendētās un iedzīvotāju pieprasītākās vakcīnas pieaugušajiem - pretgripas vakcīna, A un B hepatīta vakcīna, kā arī vakcīnas pret ērču encefalītu.

Lasīt tālāk ...

SIA „Palīdzības Dienests” īpašās cenas pretērču vakcinācijai bērniem

No 2010.gada 8.februāra SIA Palīdzības Dienests vakcinācijas kabinets, Hipokrāta ielā 2, Rīgā piedāvā vakcināciju bērniem no 1-12 gadiem par īpašām cenām. Vienas vakcīnas cena 12.00 LVL.
Lai pie mums saņemtu vakcīnu, nav nepieciešams speciāls ģimenes ārsta nosūtījums, turklāt arī mūsu centrā ir speciālisti, kas var sniegt konsultācijas.
Tā kā šogad nebūs pieejams specifiskais pretērču imunoglobulīns, kuru līdz šim bērni pēc ērces koduma varēja saņemt bezmaksas, aicinām vecākus neatlikt savu bērniņu potēšanu pret ērču encefalītu uz vēlāku laiku.
Pie mums ir iespējams saņemt visas šobrīd aktuālākās, speciālistu rekomendētās un iedzīvotāju pieprasītākās vakcīnas pieaugušajiem -  pretgripas vakcīna, A un B hepatīta vakcīna, kā arī vakcīnas pret ērču encefalītu.

Sandra Akmane
Valdes priekšsēdētāja
SIA Palīdzības Dienests
Tālr. 67520930; 67042816
e-pasts: info@privatklinika.lv
www.privatklinika.lv

www.pilsaptieka.lv pierāda, ka aptieka internetā – tas ir droši!

Vienmēr atvērta
Jaunā interneta aptieka www.pilsaptieka.lv ir radīta tam, lai tā kļūtu par jebkura Latvijas iedzīvotāja personisko aptieku. Tā ir vienmēr atvērta, tajā visas preces var gan apskatīt, gan izlasīt to instrukcijas, gan vēlāk arī saņemt sev izdevīgā vietā, laikā un veidā līdz pat 10% lētāk, kā citur. Interneta aptieka par samērīgām cenām piegādā pasūtītās preces uz jebkuru vietu Latvijā laikā no 24h līdz 3 dienām, lai gan pasūtījumu iespējams bez maksas saņemt arī Jelgavas Pils aptiekā vai citā Pils aptiekā Rīgā pēc vienošanās. Turklāt iepērkoties internetaptiekā virs 50 Ls tiek piedāvāta bezmaksas piegāde Rīgas un Jelgavas robežās, bet citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās piegādei ir 50% atlaide. Norēķinu iespējas neierobežotas.

Lasīt tālāk ...

Autoriem

Pēc raksta publicēšanas www.vesels.lv autortiesības uz rakstu un citu publicēto materiālu pāriet SIA Vesels. Autori iesūtot savu rakstu www.vesels.lv redakcijai apliecina savu piekrišanu autortiesību pārejai SIA Vesels pēc raksta publicēšanas www.vesels.lv. Pēc publikācijas izvietošanas autoram ir tiesības 15 dienu laikā iesniegt pretenzijas pret publikācijas saturu vai izvietošanu. Pēc šī termiņa notecēšanas tālākas autora pretenzijas var tikt izskatītas vai noraidītas pēc www.vesels.lv administrācijas ieskatiem.

Autoriem paliek tiesības uz savu materiālu brīvu izmantošanu citās publikācijās citās vietās, ja www.vesels.lv izvietotie raksti netiek kopēti pilnībā. Par pilnībā kopētu rakstu tiek uzskatīt tāds, kur sakrīt vairāk par 60% teksta. Kopētu publikāciju izvietošana citās vietās bez SIA Vesels rakstiskas atļaujas nav atļauta.

Follow veselslv on Twitter 


 


 


 

 

Noderīgas saites

Citi piedāvājumi