Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Vēnu vasara- vasaras vidū!

Vai vēnu problēmas, medicīniskas un kosmētiskas, var risināt vasarā? Vēl pirms dažiem gadiem valdīja uzskats, ka jāgaida līdz rudenim, ja vien nav runa par akūtu situāciju. Šobrīd Dr. Mauriņa Vēnu klīnika aicina pacientus droši nākt ārstēties arī vasarā, jo mūsdienu tehnoloģijas arvien biežāk ļauj efektīvi palīdzēt neatkarīgi no gadalaika, turklāt jebkura vēnu lāzeroperācija jūlijā tiek veikta ar 25%  atlaidi, un kosmētiskos nolūkos novērst traucē ...

Lasīt tālāk ...

Aktuāli video

 

Izklaide

2.-8.jūlijs

27.06.- 03.07. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

2.jūlijā Mēness Ūdenvīrā un 3.jūlijā Zivju zīmē. Jāpatur sevi grožos dažādu baudu ziņā - ēdienu, dzērienu arī fizisku kaislību. Viegli aizrauties, grūti atgriezties. Palielinās iespēja saslimt ar vīrusa infekcijām. Sākums lēns, ārstēšanās var paprasīt ļoti ilgstošas pūles.

04.07 - 11.07 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

4.jūlijā ar Mēnesi Zivīs var būt sajūta, ka vari atļauties diezgan daudz, tomēr īpaši svarīgi pasekot līdzi organisma vispārējam balansam un pašsajūtai. Var ievērot atslodzes dienu, tomēr organismam var būt diezgan grūti tikt galā ar šķidrumu. Tam nevajadzētu būt vienīgajam, ko šodien lieto uzturā. Jāseko līdzi apjomam.

5. un 6.jūlijā, kā arī 7.jūlija dienas pirmajā pusē Mēness Auna zīmē, attīrīšanās kūrei organisms padosies vieglāk. Labi strādās nieres. Nepieciešamības gadījumā šajās dienās var veikt arī ķirurģiskas iejaukšanās. Var sāpēt galva, reiboņi, apjukuma sajūta tieši galvā.

7.jūlija dienas otrā puse ar Mēnesi Aunā, un 8. un 9.jūlijs Vērša zīmē būtiski ietekmēs sieviešu pašsajūtu. Emocionāla trauksme var būt par iemeslu apgrūtinātai komunikācijai, iespējams, arī kakla sāpēm. Pārēšanās var nest sev līdzi nopietnākas sekas, nekā spēj iedomāties.

25.jūnijs - 1.jūlijs


25. un 26.jūnijā Mēness Skorpiona zīmē. Pēcsvētku smagums kuņģī var izrādīties ne tikai smagums. Jāseko līdzi tam, ko ēd, ko dzer un kādā apjomā. Jau iepriekš bijušas saslimšanas gremošanas sistēmā uzvirmos ar jaunu sparu. Jāuzturas vairāk svaigā gaisā, var veikt profilaktiskas procedūras elpošanas orgānu darbībai.

27.06.- 03.07. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

27.jūnijā Mēness Skorpionā, 28. un 29.jūnijā - Mežāzī. Jāzvairās no procedūrām mugurai, ādai. Kaulu un balsta sistēma šajās dienās jūtīga, var izsaukt ilgstoši ārstējamas saslimšanas.
28.jūnijā paaugstināts traumatisms, iespējami nopietni lūzumi.
30.jūnijā un 1.jūlijā ar Mēnesi Ūdensvīrā traumatisma koeficients turpina saglabāt savas augstās pozīcijas, vien papildus nāk klāt iespēja gūt sadzīviskas traumas, saistītas ar elektrību, sadzīves priekšmetiem. Var veikt pocedūras sirds un asinsvadu sistēmas darbības nostiprināšanai. Jāsaudzē locītavas, īpaši pēdu, kāju.

18.-24.jūnijs

18. un 19.jūnijā Mēness Jaunavā. Savu ķermeni var barot un bagātināt. Vērtīgas dažādas procedūras ādas elastībai, var plānot skaistumkopšanas procedūras.

20.06.- 26.06. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.
Mēness pāries no Jaunavas zīmes uz Svariem 21.jūnijā. Laikā no 20. līdz 22.jūnijam īpaša uzmanība jāpievērš ēšanas režīmam un kvalitātei. Liela slodze būs uz barības vielu pārstrādes procesiem. Palielināts iekaisumu risks. Veiksmīgi kakla, sejas zonas procedūrām, zobu ārstēšanai arī ķirurģiskām skaistumkopšanas procedūrām.
23. un 24.jūnijā Mēness Skorpionā. Jūtīgākās ķermeņa daļas būs tās, par kurām šajās dienās visvairāk dziesmas dziedamas. Palielināts risks saslimt ar seksuāli transmisīvām saslimšanām, iespējamas apsaldēšanās, iekaisuma procesi. Veiksmīgas dienas kosmētiskām procedūrām, masāžām.

11.-17.jūnijs

11.jūnijā Mēness Vērša zīmē. Izteikta tieksme pārspīlēt ar ēdieniem un dzērieniem, taču organisms trāpīgi norādīs uz sev nepieņemamu attieksmi. Attīrīšanās un gremošanas sistēmas atjaunošanas kūres uzlabos tās funkciju un organisma pašsajūtu.
12.jūnijā Mēness Dvīņos ar savu enerģiju atstās jūtamu ietekmi uz elpošanas sistēmu. Jāuzmanās no aizrīšanās, var būt akūts un izteikti nepatīkams klepus. Organisms jūtīgs uz vīrusa infekcijām.

13.06.- 19.06 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.
13.jūnijā Mēness Dvīņu zīmē un 14.jūnijā Jauns Mēness Vēzī dos atbalsta enerģiju tam, lai organisms uzņemtu vitamīnus, barības vielas, lai attīrītu gan asinsrites sistēmu, gan gremošanas sistēmu. Priekšroka svaigam gaisam, dabīgam un dzīvības pilnam uzturam.
15.jūnijā Mēness Vēzī un 16.jūnijā pirmajā dienas pusē ar Mēnesi Lauvas zīmē palielināta iespēja saindēties gan ar uzturu, gan ķīmiskām vielām. Gremošanas sistēma ļoti jūtīga, nav gatava eksperimentiem, toties labi tīrīsies akmeņi un citi organismam nevajadzīgi smagumi. Labas dienas zobu ārstēšanai, raušanai, protezēšanai.
16.jūnija dienas otra puse un 17.jūnijs ar Mēnesi Lauvas zīmē mudinās posties košāk. Sirsniņa pukstēs straujāk, taču tā būs arī jūtīgāka pret emocionālu un fizisku slodzi. Veiksmīgas procedūras kājām, potītēm, locītavām.

4.-10.jūnijs

4. un 5.jūnijā Mēness Ūdensvīrā, var būt sajūta, ka asinsrite griežas divtik straujāk, kā ierasts, vairāk prasīsies aktīvas darbības un ķermenis to arī viegli pieņems. Jūtīgas locītavas, īpaši potītes. Pie nepārdomātas slodzes, palielinās locītavu traumatisma risks.

06.06 - 12.06 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.
6. un 7.jūnijā dilstošs Mēness Zivju zīmē. Jūtīga āda, tā ātri reaģēs gan uz dažādiem pārtikas produktiem, gan laika apstākļiem. Jābūt īpaši piesardzīgiem tiešos Saules staros. Organismam nebūs viegli tikt galā ar lielu šķidruma apjomu, tādēļ šajās dienās to jālieto pārdomāti un ar mēru.
8. un 9.jūnijā ar Mēnesi Auna zīmē fiziskās enerģijas apjoms būs izteikti galējās polaritātēs - vai nu spēks būs ļoti daudz vai tieši otrādi - izteikta noguruma un bezspēka sajūta. Svarīgi darīt to, kas neatņem enerģiju. Biežāk sāpēc galva, var būt krasas asinsspiediena svārstības.
10.jūnijā Mēness Vērsī, jāizvairās no ķirurģiskām procedūrām kakla un galvas daļā, tāpat arī mugurkaulā.

28.maijs - 3.jūnijs

29.05.- 04.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

29., 30.maijā un 31.maija pirmajā dienas pusē pilna mēness fons ar Strēlnieka zīmes nokrāsu atstās jūtamu iespaidu gan uz aknu darbību, gan uz maņu orgāniem. Organisms pēc iespējas jāatbrīvo no pārtikas un ķīmiskās slodzes, jāļauj tam būt relaksētā miera stāvoklī. Pateicīgas dienas elpošanas vingrojumiem.

Mēness vēl Strēlniekā 31.maija otrā dienas pusē, 1. un 2.jūnijā tas viesosies Mežāzī. Bus jūtīgāka mugura, var sāpēt zobi, būt smagnēja sajūta locītavās. Jāizvairās no lielas slodzes, taču relaksējoša muguras masāža ir pat ļoti ieteicama.  Nevajadzētu badoties, kā arī nodarboties ar ekstrēmajiem sporta veidiem.

 

21.-27.maijs

22.05.- 28.05. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.

22. un 23.maijā Mēness viesojas Jaunavas zīmē. Ķermenis būs pateicīgs un padevīgs dažādiem attīrīšanās procesiem. Var pievērsties ķermeņa kopšanai gan no ārpuses, gan iekšpuses. Ieteicams pievērsties uztura kvalitātei, taču nepārspīlēt un neeksperimentēt ar diētām.

24., 25. un 26.maijā ēness Svaros. Labvēlīgs un viegls fons vispārējai pašsajūtai. Ikdienas režīmu nav ieteicams mainīt ar izteiksmīgiem un aktīviem notikumiem, īpaši ar fizisku slodzi. Pateicīgas dienas galvas, sejas zonas sakopšanai un ārstēšanai, labas dienas zobu raušanai un protezēšanai.

27. un 28.maijs ar Mēnesi Skorpiona zīmē būs labvēlīgs dažādām galvas procedūrām, matu un arī ādas stāvokļa uzlabošanai. Nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās reproduktīvajā sistēmā. Palielināta iespēja saindēties ar alkoholu.

4.-20.maijs

14. un 15.maijā Mēness Vērša zīmē, būs jūtīga kakla zona, rīkli biežāk kairinās klepus. Var būt pastiprināts jūtīgums ausīs, tādēļ ieteicams izvairīties no vietām, kurās ļoti liels troksnis. Pateicīgs laiks reproduktīvās sistēmas funkcijas profilaksei un ārstēšanai.

16.05.- 21.05 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

16. un 17.maijā Jauna mēness enerģija Dvīņu zīmē paprasīs papildus uzmanību elpošanas sistēmai. Šajās dienās ļoti svarīgi atrasties svaigā gaisā, taču nepārspīlēt ar fizisko slodzi. Pateicīgas dienas limfas drenāžas procedūrām, organisma skalošanai.

18. un 19.maijā Mēness atradīsies Vēža zīmē. Pie Tava tempļa durvīm būs uzraksts - kas pats sevi sargās, to arī Dievs sargās. Ar līkumu jāiet alkoholiskajiem dzērieniem, jāizvairās no ķīmiskiem preparātiem un procedūrām ar augstu kaitīguma koeficientu. Vērtīgas dienas vingrošanai.

20. un 21.maijā Mēness Lauvas zīmē. Palielināta slodze uz sirds darbību. Izteikti mainīgs asinsspiediens, kuru nenāksies viegli normalizēt. Var veikt redzi uzlabojošas procedūras, tāpat pateicīga dienas nervu sistēmas darbības profilaksei. Spēcīgs efekts meditācijām.

30.aprīlis - 6.maijs

29.04.- 06.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

29., 30.aprīlī un 1. maijā Skorpiona zīmes pilnmēness gaisma spilgti apspīdēs reproduktīvo sistēmu, liekot pievērst uzmanību mazākajām niansēm, kas var norādīt uz disfunkciju. Var saasināties agrāk aktuālas saslimšanas, īpaši vērība jāpiegriež iekaisuma procesiem. Ja šajā laikā iekrīt pēcoperācijas periods, tad jārēķinās ar ilgāku un rūpīgāku attieksmi pret brūcēm.

2. un 3.maijā Mēness Strēlnieka zīmē. Jūtīga aknu sistēmas darbība. Šajās dienās nepārliet un nenodot asinis. Jāizvairās no procedūrām mazajā iegurnī. Var ārstēt plaušas, bronhus, tie viegli padosies ārstēšanas un profilakses pasākumiem.

4. un 5. maijā Mēness būs Mežāža zīmē, jebkuras operācijas var būt ar neprognozējamām sekām, ilgstošu atveseļošanās procesu, taču īpaša uzmanība šajās dienās ir kauliem un locītavām. Var operēt gremošanas sistēmas orgānus.

6.maijā Mēness vēl Mežāzī un 7.maijā jau Ūdensvīra zīmē. Paaugstināta emocionalitāte, ieteicamas garīgās prakses un saplānots dienas režīms. Jutīgas acis, nav ieteicamas arī skaistum kopšanas procedūras sejas zonai.

7.-13.maijs

08.05 - 15.05 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

8.maijā dilstošs Mēness Ūdensvīra zīmē. Jūtīgi asinsvadi, jāizvairās no lielas slodzes īpašie tiem, kam paaugstināts spiedienas. Ieteicamas ūdens procedūras.

9. un 10.maijā Mēness Zivju zīmē, 11.maijā Aunā. 9., 10.maijs - abas dienas un 11.maijā pirmajā dienas pusē - piemērots laiks meditācijām, mērenām fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā. No ūdens procedūrām šajās dienās labāk izvairīties. Tramīgs emocionālais stāvoklis, vārdi asi kā dunča gals.

Mēness uzturēsies Auna zīmē vēl arī 11.maija dienas otrajā pusē, 12. un 13.maijā. Jālīdzsvaro slodze uz acīm un galvu. Mazāk noslogot redzi sēžot pie datora, jāizvairās no ķirurģiskām iejaukšanām sejas zonā. Raksturīgas asas un pēkšņas zobu sāpes. Palielināta traumatisma iespējamība. Brūces dzīs lēnāk.

Follow veselslv on Twitter 


 


 

 

Noderīgas saites

Citi piedāvājumi