{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams, dārgi,bet paskaidro saprotami.


 

Aktuāli video

 

Izklaide

16.-22.aprīlis

16.04.- 22.04 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

Gremošanas sistēma jauna Mēness fāzi Vērša zīmē no 16. līdz 18.aprīlim iesāks ar duālām sajūtām - īpašu uzsvaru liks uz kuņģa spēju uzņemt un pārstrādāt barības vielas, tanī pašā laikā organisms gādās par spēcīgu tieksmi pēc mazliet pārspīlētiem baudas mirkļiem. Aizrīšanās, pārēšanās risks.
19. un 20.aprīlī Mēness Dvīņu zīmē, vēlams ar dubultu uzmanību pievērsties tam, ko liec vēderā. Piemērotas dienas viegliem, veģetāriem ēdieniem. Ieteicami profilaktiski elpošanas sistēmas vingrinājumi, vairāk atrasties svaigā gaisā. Nervu sistēma tramīga, jūtīgākiem var būt trauksmes sajūta. 21. un 22.aprīlī, kad Mēness būs Vēža zīmē, jāpasaudzē gremošanas sistēma, nieres, žultspūslis. Nav ieteicamas nekādas ķirurģiskas iejaukšanās un manipulācijas, tāpat vērts piedomāt, kā pats tos noslogo. Vērtīgi nodoties muguras spēcināšanai, fiziskajām aktivitātēm speciālista uzraudzībā.

9.-15.aprīlis

09.04 - 15.04 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

9.,10.un 11.aprīlī Mēness Ūdensvīra zīmē. Uzturā var lietot vairāk šķidrumu, tas dilstošai enerģijai palīdzēs organisma attīrīšanās procesos. Šajās dienās var palielināt fizisko slodzi, vairāk uzsvaru liekot uz sirds darbības nostiprināšanu. Traumu gadījumā var būt nepieciešama operācija.
12. un 13.aprīlī Mēness būs Zivīs. Jāsamazina uzņemtā sķidruma apjoms, organismam būs grūtāk to izvadīt. Biežāk pietūks ekstreminātes, attiecīgi jāizvairās arī no procedūrām pēdās, kājām. Nav ieteicamas masāžas. Organisms alerģisks un jūtīgs, pazemināta imunitātes.
14. un 15. aprīlī Mēness Auna zīmē. Mēness cikla noslēgumā saasināsies emocionālais jūtīgums. Jūtīga sejas zona, galva. Jāizvairās no jebkādām procedūrām maņas orgānos. Var atgriezties senas traumas, jūtīgas pēcoperācijas brūces.

1.-8.aprīlis

1.aprīlī pilnmēness atradīsies Svaru zīmē. Diezgan liels jūklis endokrīnajā un gremošanas sistēmā. Ieteicamas atslodzes dienas gan fiziskajā, gan emocionālajā plānā. Cilvēkiem ar nevienmērīgu hormonālās sistēmas darbību var būt izteikti izsitumi. Jāizvairās no manipulācijām urīnizvadsistēmā.
2. un 3.aprīlī Mēness Skorpionā. Pateicīgs laiks masāžām, dažādām ķermeņa relaksācijas procedūrām. Var ārstēt elpošanas sistēmu - kaklu, mandeles, rīkli. Jūtīga reproduktīvā sistēma, var būt pēkšņi iekaisumu saasinājumi.
4. un 5.aprīlī Mēness Strēlnieka zīmē, jāsamazina uzņemtais uzturs, īpaši, ja tas ir ass un smags. Aknu un aizkuņģa dziedzera funkcija var būt ļoti apgrūtināta. Spēcīgas alkohola un ķīmisku vielu intoksikācijas.
6.aprīlī Mēness no Strēlnieka pāriet uz Mežāža zīmi. 8.aprīlī dilstošs Mēness Mežāzī. Trausla kļūs kaulu un balsta sistēma. Biežāk iespējami lūzumi ar secīgu ilgstošu atveseļošanās procesu. Ja nav problēmas ar gremošanas sistēmu, tad šīs dienas ir pateicīgas atslodzei un badošanās.

26.marts - 1.aprīlis

24.03.- 30.03. Augošs mēness atjauno organisma spēkus, bagātina ar enerģiju, spēku, vitalitāti. Labvēlīgs laiks visiem organismu spēcinošiem un veselību atjaunojošiem pasākumiem - ārstnieciskai fizkultūrai, masāžām, vannām, pirtīm, akupunktūrai un citam. Augoša mēness laikā visi procesi kļūst bagātāki, viss kļūst vairāk, tādēļ, piemēram, ķirurģiskas manipulācijas šajā laikā labāk neveikt, jo brūces dzīs lēnāk, palielinās infekciju risks.

26. un 27. martā Mēness Lauvas zīmē, acis un ausis vaļā jātur tiem, kam jūtīga sirds un asinsvadu sistēma. Var būt mainīgs asinsspiediens, taču ja tas ir normas robežās, tad šajās dienās var veikt redzes korekciju, veikt redzi uzlabojošas procedūras.
29.martā Mēness pāriet uz Jaunavas zīmi. No 28. līdz 30.martam tuvojošā pilnmēness enerģija darīs jūtīgu jostas daļu un tās orgānus. Gremošanas sistēmai jābūt labākajai draudzenei un uzticamākajam kolēģim, jo mazākā nevērība radīs vēlmi buntoties. Īsas, taču asas un nepatīkamas sāpes jāņem vērā.

30.04.- 07.05. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

30.martā Mēness atrodas Jaunavas zīmē un 31.martā pilnmēness Svaru zīmē. 31.marts un 1.aprīlis pilnmēness iespaidā radīs diezgan lielu jūkli endokrīnajā un gremošanas sistēmā. Ieteicamas atslodzes dienas gan fiziskajā, gan emocionālajā plānā. Cilvēkiem ar nevienmērīgu hormonālās sistēmas darbību var būt izteikti izsitumi. Jāizvairās no manipulācijām urīnizvadsistēmā.

19.-25.marts

17.03.- 23.03 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

No 17.marta līdz pat 19.martam Mēness Auna zīmē, iespējami biežāki galvas reiboņi, mainīgs asinsspiediens. Nav ieteicama redzes korekcija, kā arī jebkuras procedūras sejas daļai. Jābūt uzmanīgiem ar asiem priekšmetiem, nazis var tiekties pie pirkstu galiem skaņas ātrumā.
20. un 21.martā Mēness Vērša zīmē. Spersim pirmos soļus uz Saules rituma gādāto Pavasara ceļu. Šajās dienās jāizvairās no augšējo elpošanas ceļu manipulācijām, var parādīties neliels klepus, tomēr lielākoties tas nenesīs sev līdzi smagas saslimšanas.
22. un 23.martā Mēness atradīsies Dvīņu zīmē. Jūtīga elpošanas sistēma, taču klāt iepriekšējo dienu jūtīgajiem orgāniem, jūtīgāki kļūs arī dziļākie elpošanas ceļi. Ļoti būtiski tas, kādi profilaktiski pasākumi attiecībā uz veselību tiks veikti iepriekšējās dienās. Var parādīties trauksmes sajūta, jūtīgs emocionālais fons.
24.martā augošs Mēness Vēža zīmē. 24. un 25.martā var būt izteikta apetīte, taču kuņģim un divpadsmit pirkstu zarnai būs grūti tikt galā ar smagu uzturu. Palielinās saindēšanās risks, turklāt ar īpaši smagām sekām. Pēc iespējas jāatsakās no apreibinošām vielām. Lieliskas dienas kāju, ceļgalu ārstēšanai. Var likt protēzes, labot zobus.

12.-18.marts

13. un 14.martā Mēness Ūdensvīra zimē, ieteicams palielināt fizisko slodzi, tomēr jāuzmanās no sasitumiem ekstremitātēs. Jūtīgas pēdas, potītes, plaukstas locītavas. Paaugstināts risks elektrotraumām.
15. un 16.martā, Mēnesim esot Zivju zīmē, ieteicams atturēties no alkoholiskiem dzērieniem, pēc iespējas paliekot pie skaidra apziņas stāvokļa. Jāvēro sava zemapziņa, jo šajās dienās intuīcija būs ļoti izteikta.
17.martā Jauna Mēness fāze Auna zīmē iesāksies ar izteiktu spiedienu uz galvu un sejas daļu.

5.-11.marts

No 5.marta līdz 7.martam Mēness pāriet no Svaru uz Skorpiona zīmi. Organisms ar lielu baudu pieņems dažādas barojošas procedūras ādai, ieteicams veikt kosmētiskas procedūras, taču jāizvairās no adatām un injekcijām. Lieliskas dienas imidža maiņai, jaunam matu sakārtojumam, kam ilgstoši jau briedi.

08.03 - 16.03 .Dilstoša mēness laikā organisms ir tendēts uz attīrīšanos. Šis ir vislabākais laiks attīrošām un dziedinošām procedūrām - diētām, attīrošo tēju kūrēm, detoksikācijas programmām. Ķirurģiskās manipulācijās vislabāk ir no kaut kā atbrīvoties.

8. un 9. martā dilstošs Mēness Strēlnieka zīmē. Vēdera prieki radīs pavisam duālas sajūtas. Gribēsies ēst ātri, daudz un neuzmanīgi. Garšas kārpiņas piedzīvos īsus baudas mirkļus, taču gremošanas sistēma, īpaši aknas, būs ļoti smaga pārbaudījuma priekšā. Ieteicamas fiziskas aktivitātes svaigā gaisā.
10. un 11.martā Mēness Mežāzī, 12.martā - Ūdensvīra zīmē. Pateicīgs laiks rehabilitācijas pasākumiem, vingrošanai, īpašu akcentu liekot uz muguras muskulatūras spēcināšanu. Vieglāk atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem. Nav ieteicama kuņģa ārstēšana.

1.-4.marts.

01.03.- 07.03. Pilnmēness fāze. Pilna mēness laikā visi procesi organismā ir uz pilnu jaudu. Asins cirkulācija ir ļoti spēcīga, kas nereti iet kopsolī ar paaugstinātu asinsspiedienu un galvas reiboņiem. No ķirurģiskām manipulācijām pilnmēness laikā kategoriski jāizvairās, jo šajā laikā palielinās asiņošanas risks. Organisma funkcija nav “normas robežās”.

Pavasara mēnesis sāksies ar Pilna mēness enerģiju Jaunavas zīmē, kas īpašu uzmanību liks pievērst greošanas sistēmai. Mēness ritms jau saka priekšā - nepārslogo, atbrīvo, ļauj procesiem notikt pašiem. Lieliskas dienas kosmētisku procedūru plānošanai, sagatavošanās darbiem nozīmīgām manipulācijām. No ķirurģiskiem procesiem un narkozes gan jāatsakās.

3. un 4.martā Mēness Svaru zīmē padarīs jutīgas nieres. Ēšanas un dzeršanas paradumi izteikti parādīsies uz ādas un īpaši jau uz sejas. Jāizvairās no urīnpūšļa ārstēšanas, operēšanas. Pateicīgas dienas ausu, kakla veselības uzlabošanai arī kosmētiskām barojošā procedūrām.

26.februāris - 4.marts

27. un 28.februārī Mēness Lauvas zīmē, jāpasaudzē sirds darbība. Var būt paaugstināts asinsspiediens. Ja tas ir veselīgā darbības ritmā, tad šajās dienās var ķerties pie redzes korekcijas, acu pārbaudes. Jāievēro mērena fiziskā slodze.

12.-18.februāris

Rita Riekstiņa
www.ritariekstina.lv
 

13. un 14.februārī Mēness pāriet no Mežāža zīmes un Ūdensvīra zīmi, Jauna Mēnes fāzei tuvojoties vārīga kļūs nervu sistēma, vīriešiem izteiktāka vājuma sajūta. Jāatjauno spēki ķermeņa procedūrās.

15.02.- 22.02 Jauns mēness. Šajā laikā cilvēka bioritmi ir viszemākajā enerģētiskajā punktā. Jauna mēness laikā imunitāte ir samazināta, ir apgrūtināta (vairāk palielināta) asins cirkulācija, pazemināts spiediens, kas ietekmē arī smadzeņu apgādi ar skābekli. Šajā laikā esam bezspēcīgāki, jūtamie noguruši, enerģija ir mazāk, kas nozīmē tikai to, ka tā ir jāsaudzē. Īpaši uzmanības lokā ir jābūt tiem orgāniem vai ķermeņa daļām, kurās jau mīt kāda slimība.

15.februārī jauns Mēness Ūdensvīra zīmē. Mēness fāžu maiņa saasinās veģetatīvās nervu sistēmas darbību. Izteikts vājums mīsies ar paaugstinātu stresu un emocionalitāti. Piemērota diena fiziskai un emocionālai atslodzei. 16. un 17.februārī Mēness Zivju zīmē, jūtīgas aknas. Grūti pārstrādāt alkoholu, smagus ēdienus. Organisma tūlītēja pretreakcija pret šādām izklaidēm, atainosies uz ādas. Jāizvarās no ūdens procedūrām, ādu jāmitrina tikai ar dabīgiem līdzekļiem.

18. (un vēl arī 19.) februārī Mēness Auna Zīmē, palielināta iespēja gūt galvas, sejas traumas. Nav ieteicamas ķirurģiskas procedūras un manipulācijas sejas zonai. Biežāki galvas reiboņi, svārstīgs asinsspiediens.

Follow veselslv on Twitter

 

 

 

Citi piedāvājumi