Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}
   

 


Nevajag pašsadedzināties tikai tādēļ, lai citiem būtu silti...


 

Sāls ala

Sāls istabas terapija.

Dabiska un efektīva dziedināšanas metode, kas lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem veselības stiprināšanai bez zālē ...

Lasīt tālāk...

Dabīgās eļļas

Dabīgo augu eļļu lietošana uzturā, spējīga kompensēt daudzu bioloģiski aktīvu vielu trūkumu, kas nepieciešamas cilvēka organisma dzīvībai svarīgo funkciju pilnvērtīgai nodrošināšanai. Vērtīgākās no bioloģiskā viedokļa ir nerafinētās aukstās spiedes augu eļļas. Tajās vispilnīgāk saglabājas visi mūsu organismam vērtīgie komponenti: vitamīni, neaizstājamās aminoskābes, minerālvielas, poli nepiesātinātās taukskābes (omega-3 un omega-6) u.c.


 

Aukstās spiedes eļļas iegūst ar preses metodi pie zemām temperatūrām, (ne augstāk kā 45 grādi). Pēc sēkliņu attīrīšanas no sēnalām, tās tiek pakļautas presēšanai, izspiežot ar aukstās spiedes metodi visu, ko var izspiest. Tas arī ir pirmais aukstais izspiedums, kura rezultātā iegūst kvalitatīvu eļļu, kurai piemīt visas barības izejmateriāla īpašības. Pie kam, netiek izmantotas nekādas ķīmiskās vielas ne attīrīšanai, ne konservācijai, ne krāsas vai garšas uzlabošanai. Šī metode (aukstā spiede) ir vissaudzīgākā, jo tiek īstenota bez papildus eļļas karsēšanas. Aukstās spiedes augu eļļu raksturo spilgti izteikts aromāts un garša. Noderīgo vielu saturs (lecitīna, vitamīnu, nepiesātināto taukskābju) šādās eļļās ir maksimāls.

Augu eļļas nedrīkst pakļaut rafinēšanai, kas ievērojami pazemina to kvalitāti un bioloģisko vērtību. Tādēļ absolūti normāli, ka nerafinētā eļļa bieži vien kļūst duļķaina. Nosēdumi sastāv no fosforu saturošām vielām (holinofosfatīdi), kas ir visai noderīgi organismam. Presēšanas metode pie  zemām temperatūrām (aukstā spiede) neļauj iegūt augu eļļu lielos apjomos, kas arī nosaka šādas eļļas pietiekoši augsto cenu. Ar šādu tehnoloģiju izstrādāto eļļu sauc par dabas ekstru vai pirmo auksto spiedumu. Augu eļļas satur lielu daudzumu mūsu organismam nepieciešamo vielu. Pie, kam augu eļļās visi bioloģiski svarīgie elementi atrodas mūsu organismam viegli asimilējošā veidā un optimālā attiecībā.

Eļļas ieguve ķīmiskā ceļā (ekstrakcijas veids) ar tam sekojošo rafinēšanu un dezodorāciju (pārtikas eļļa) – atņem tai derīgās vielas. Rafinētās eļļas pakļautas attīrīšanai, hidratācijai un apstrādei ar sārmu, lai atdalītu brīvās taukskābes. Šādas eļļas ir caurspīdīgas, bez nogulsnēm, bez smaržas, tām nav izteiktas garšas; tās paredzētas kulinārijā un pārstrādei margarīnā un kulinārijas taukos. Bioloģiskā aktivitāte  minimāla. Eļļas, kam ir mazāk izteikta garša un aromāts, ar paaugstinātu caurspīdīgumu ir hidratētas. Tās ilgāk uzglabājas; nosēdumi izgulsnējas 3-6 reizes mazāk, nekā nerafinētām eļļām. Tieši tādēļ, šodien visā pasaulē,  liels pieprasījums tieši pēc aukstās spiedes eļļas.

Jaunības un ilga mūža simbols.

Eļļas 100% - produkts, kas lietojams ikdienas uzturā ar barojošām, atjaunojošām un ārstnieciskām īpašībām. Nostiprina imūnsistēmu. Ir antioksidējoša iedarbība, un palēnina novecošanās procesus. Normalizē vielmaiņu. Veicina atbrīvošanos no smagajiem metāliem, iznīcina daudzas indes. Ieteicama visu vecumu cilvēkiem, īpaši bērniem pilnīga organisma veidošanai. Organisms viegli uzņem (98%).

Ieteicams:

 • Gremošanas trakta, kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, hroniska gastrīta,
  aknu cirozes saslimšanu gadījumā;
 • Ādas slimību, anēmijas, aterosklerozes, hipertonijas, reimatisma, tuberkulozes, leikozes, nefrīta, urēmijas/urīnpūšļa iekaisuma gadījumā;
 • Matu izkrišanas, trauslu nagu un matu, aptaukošanās, cukura diabēta, apdegumu gadījumā,
  slimniekiem ar paplašinātām vēnām;
 • Lai palielinātu asinsvadu elastību, alerģisko slimību gadījumā;
 • Hroniska noguruma gadījumā;
 • Lai palielinātu seksuālo potenci vīriešiem un sievietēm, kā arī mātes piena vairošanai;
 • Lai samazinātu holesterīna līmeni asinīs;
 • Lai uzlabotu redzi, asins, aknu funkciju;
 • Lai novērstu un ārstētu poliartrītu, locītavu reimatismu, podagru, rahītu, traheīta, laringīta, akūtas elpošanas ceļu infekcijas, gripas, u.c. ārstēšanai;
 • Lai uzlabotu fizisko un garīgo aktivitāti.

Izmantošana kosmētikā:

 • mīkstina ādu, padarot to elastīgāku, saglabā dabisko mitrumu;
 • veicina brūču un ādas erozijas, gļotādas pēc traumas, apdegumu un iekaisumu dzīšanu;
 • nomierina, mazina niezi, apsārtumu un pietūkumu pēc alerģiskas reakcijas uz ādas,
 • uzmanīgi noņem virsmas piesārņojumu (putekļus, kosmētiku), var izmantot grima noņemšanai, jo īpaši, ap acīm;
 • samazina iekaisumu un atjauno ādu, aizsargā to no izbalēšanas, piesātinot ar dabiskajiem vitamīniem, mikroelementiem, saglabājot dabisko sārmu līdzsvaru

Pareizi spiestām eļļām piemīt 3 derīguma pamatvirzieni:

1. Augu tauki - tas ir tas vienīgais, kas izšķīdina slikto holesterīnu un izvada to no organisma - glābjot mūs no sirds un asinsvadu problēmām (infarkts, insults, tromboflebīts, u.c.).

2. Cilvēks uzkrāj lieko svaru un šī problēma saistīta ar dzīvnieku valsts tauku izmantošanu - augu valsts izcelsmes tauki šķeļ dzīvnieku valsts taukus un tāpat arī izvada tos no organisma. Cilvēks, kurš savā uzturā pastāvīgi iekļauj augu valsts taukus, nekļūs ne pārlieku resns, ne pārlieku tievs - viņš vienmēr būs atbilstošs savai konstitucionālajai uzbūvei.

3. Katrai no eļļām piemīt savs individuālais vērtīgāko mikroelementu sastāvs, kuri nokļūstot mūsu organismā rada spēcīgu dziedinošu iedarbību uz to vai citu orgānu vai orgānu sistēmu, un tieši tādēļ daudzu gadsimtu gaitā visdažādākās augu eļļas tika izmantotas ne tikai kā pārtikas produkts, bet arī dažādu slimību ārstēšanai.

 

Saņemt konsultācijas, iegādāties augstākās kvalitātes augu eļļas Jūs varat mūsu veikalā  Avotu  17, Rīga. " Viza Oil Group". www.vogroup.eu talr. 67295778, 29790294, vogroup@inbox.lv

 

 

Follow veselslv on Twitter

  

 

Noderīgas saites

Citi piedāvājumi